(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

tóth zoltán Dátum: 2010-10-24 09:11:51
Szia (márnem)Grandmarcsi! smile Fázol már te is?? smile Bár nem táncoltam(persze majd úgy táncolok ahogy te fütyülsz mi,) smile viszont énekeltem helyette Egerben ahova nem jöttél, mert még a lábad lógattad a..buszon...Kvittek vagyunk!Legalább van miért visszamenni...
Grand Marcsi Dátum: 2010-10-23 21:52:00
Sziasztok! Igazatok van....nem olyan nyüzsi de "Szebb" mint a többi Jón sziget:) várok mindenkit jövőre is!!! :).. Tavasszal amint kiérek, majd írok az árakról hogy változtak e...minden jót nektek addig is:) üdv:Marcsi
Kun György Dátum: 2010-10-16 18:28:12
írta ekkor: 2010-10-16 12:41:27
sziasztok mi idén zakyntoson voltunk az elöt korfun azt szeretném megkérdezni hogy ez a sziget meikhez hasonlit inkáb ? árban drágáb tölük vagy talán olcsób? véleményeket szivesen meghalgatnék aki már volt ezeken a helyeken ! köszi
Üdv! Mi nem voltunk Zaky-n, de azt hallom, Kefalonia szebb mint Zaky.Mi Korfun voltunk kb 5-6 -szor, nem véletlenűl, mert megfogott a szépsége,de ez fellűlmúlja, véleményem szerint,nem olyan nyüzyiy,de annál szebb, nem csalódsz benne! Az árak, lehet az Euro árfolyama változása miatt picit drágábbnak tűnik ,de nem vészes: Kenyér 700g-os 1.85 ; Sör 1-2 euro; gyros 2 euro; víz 1,5 l -es 30-50 cent; tej: 0,90- 1,5 euro; benzin 1.50-1.60 euro, kocsibérlés, szenvégit mondok,most voltunk,grand tours ajánlott kölcsönzőjében egy alap fiesta,tipp-topp 100 euro 3napra, vagy napi 40 ; 125 ccm-es robogó 20 euro/nap, vagy 45 euro 3napra,itt véleményem szerint biztonságosabban lehet robival menni ,mint korfun, lehet csak a szezonvég miatt van ez,de nincsen annyi száguldozó turista,és a gps is jól elnavigál, ,,ájgót,, mondom. Egyébb kérdésre szivesen válaszolok priviben: [email protected] u.i.: Jövőre ugyanide szeretnénk visszajönni, ez tutkó! :-))))
Dátum: 2010-10-16 12:41:27
sziasztok mi idén zakyntoson voltunk az elöt korfun azt szeretném megkérdezni hogy ez a sziget meikhez hasonlit inkáb ? árban drágáb tölük vagy talán olcsób? véleményeket szivesen meghalgatnék aki már volt ezeken a helyeken ! köszi
Grand Marcsi Dátum: 2010-10-14 20:49:23
Kun György írta ekkor: 2010-10-11 19:28:29
Szervusz, Marcsi! Megérkeztünk haza, és azóta is beszélgetünk a szigetről,az emberekről,és arról a furcsa mégis kellemes érzésről ,ami megragad egy-egy görög szigeten,talán nevén nevezni sem lehet... Köszönjük Neked a segítségedet, és reméljük, hogy jövőre ugyanígy sikerül visszatérnünk, hogy több időt eltölthessünk ezen a szép helyen, és ujjra láthatunk Téged is, mert élmény olyan emberrel találkozni, akiről sugárzik hogy szereti a tengert,és meg is éli azt ! Kívánunk szerencsés utat haza, és jó évkezdést jövőre! És külön köszönet a minket oda- és haza fuvarozó sofőröknek, plusz hogy elviselik nyűgjeinket !!! Még egyszer szia! Jövőre, Veled, ugyanitt !!!
Szia Gyuri:) Nagyon örülök hogy titeket is magával ragadott a sziget hangulata, izgalmas "vadregényes " tájaival....várunk vissza jövőre is benneteket...és persze mindenkit erre a gyönyörű szigetre:) Minden jót nektek ,üdv:Marcsi