Sziasztok. Mi jövő főszezonban készülünk Görögországba az biztos, de hogy melyik részére, az még nem. Zakynthost néztük ki, de most csomó negatívumot is írtak róla. Aki már volt Kafelonián, attól szívesen vennék pár élményt, és tanácsot, hogy miért is válasszuk ezt a részét Görögországnak. 2 éve voltunk Korfun, és az nagyon tetszett. Köszönöm előre is a válaszokat.
Mi most voltunk előszőr, és ez a hely ugyanúgy magával ragad szépségével, felfedeznivalóival, legalábbis mi így voltunk ezzel.Korfu szigetén többszőr jártunk, bár így sem láthattunk mindent, erre sosem elég az 1 hét, de ha megfogott valami lélekben Korfu szigetén, itt Kefalonia szigetén is, bár ez, amennyit mi most elsőre láttunk, vadregényesebb,ha szabad így fogalmaznom, de ez benne a jó!!!! Ha kell több infó, privát üziben mehet, mailcím :
[email protected]