(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Kun György Dátum: 2010-10-12 19:41:04
Bóka Andrea írta ekkor: 2010-09-29 14:55:52
Sziasztok. Mi jövő főszezonban készülünk Görögországba az biztos, de hogy melyik részére, az még nem. Zakynthost néztük ki, de most csomó negatívumot is írtak róla. Aki már volt Kafelonián, attól szívesen vennék pár élményt, és tanácsot, hogy miért is válasszuk ezt a részét Görögországnak. 2 éve voltunk Korfun, és az nagyon tetszett. Köszönöm előre is a válaszokat.
Mi most voltunk előszőr, és ez a hely ugyanúgy magával ragad szépségével, felfedeznivalóival, legalábbis mi így voltunk ezzel.Korfu szigetén többszőr jártunk, bár így sem láthattunk mindent, erre sosem elég az 1 hét, de ha megfogott valami lélekben Korfu szigetén, itt Kefalonia szigetén is, bár ez, amennyit mi most elsőre láttunk, vadregényesebb,ha szabad így fogalmaznom, de ez benne a jó!!!! Ha kell több infó, privát üziben mehet, mailcím :[email protected]
Kun György Dátum: 2010-10-12 19:36:21
Bóka Andrea írta ekkor: 2010-09-29 14:55:52
Sziasztok. Mi jövő főszezonban készülünk Görögországba az biztos, de hogy melyik részére, az még nem. Zakynthost néztük ki, de most csomó negatívumot is írtak róla. Aki már volt Kafelonián, attól szívesen vennék pár élményt, és tanácsot, hogy miért is válasszuk ezt a részét Görögországnak. 2 éve voltunk Korfun, és az nagyon tetszett. Köszönöm előre is a válaszokat.
Szia! Ha Korfu tetszett , Kefalonia is tetszeni fog !
Kun György Dátum: 2010-10-11 19:28:29
Szervusz, Marcsi! Megérkeztünk haza, és azóta is beszélgetünk a szigetről,az emberekről,és arról a furcsa mégis kellemes érzésről ,ami megragad egy-egy görög szigeten,talán nevén nevezni sem lehet... Köszönjük Neked a segítségedet, és reméljük, hogy jövőre ugyanígy sikerül visszatérnünk, hogy több időt eltölthessünk ezen a szép helyen, és ujjra láthatunk Téged is, mert élmény olyan emberrel találkozni, akiről sugárzik hogy szereti a tengert,és meg is éli azt ! Kívánunk szerencsés utat haza, és jó évkezdést jövőre! És külön köszönet a minket oda- és haza fuvarozó sofőröknek, plusz hogy elviselik nyűgjeinket !!! Még egyszer szia! Jövőre, Veled, ugyanitt !!!
Kun György Dátum: 2010-10-11 19:20:16
Helló!
Grand Marcsi Dátum: 2010-10-03 07:33:56
Diósné Horváth Teréz írta ekkor: 2010-10-02 17:58:14
Szia Marcsi! Köszönöm válaszodat,tudod ez a készülődés előtti izgalom!!! üdv:Teréz.
Szia Teréz! Minden rendben lesz, jó utat nektek! Üdv:Marcsi