(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Diósné Horváth Teréz Dátum: 2010-10-02 17:58:14
Grand Marcsi írta ekkor: 2010-10-02 11:26:04
Szia Teréz! A itt a Kefalonia oldalon meg találod a leírásokat és az árakat a fakultatív kirándulásokról. Reggel valamikor van busz a fővárosba,de mindíg válltozik az indulási idő.Mindent itt megbeszélünk ne aggódj kérlek annyit.Most péntekig tudom figyelni az időjárást, 7 napra előre jelzik mindíg. 28 fok ,néha egy-egy kóbor felhővel de ez természetesen nem befolyásolja a jó kedvünket...:):) várlak benneteket:) vissza....számlálás....és már jöttök is:) jó utat mindenkinek!!! üdv:Marcsi
Szia Marcsi! Köszönöm válaszodat,tudod ez a készülődés előtti izgalom!!! üdv:Teréz.
Grand Marcsi Dátum: 2010-10-02 11:26:04
Szia Teréz! A itt a Kefalonia oldalon meg találod a leírásokat és az árakat a fakultatív kirándulásokról. Reggel valamikor van busz a fővárosba,de mindíg válltozik az indulási idő.Mindent itt megbeszélünk ne aggódj kérlek annyit.Most péntekig tudom figyelni az időjárást, 7 napra előre jelzik mindíg. 28 fok ,néha egy-egy kóbor felhővel de ez természetesen nem befolyásolja a jó kedvünket...:):) várlak benneteket:) vissza....számlálás....és már jöttök is:) jó utat mindenkinek!!! üdv:Marcsi
Diósné Horváth Teréz Dátum: 2010-09-30 19:54:45
Szia Marcsi! Szeretném kérni tőled,küld már el légyszives a fakultatív kirándulási lehetőségeket,árakkal együtt.Az utolsó turnussal megyünk,addig tartsd már ott a jó időt!!!!!!!!!!!!!! Argostoliba ellehet-e jutni helyi járattal? Segítségedet előre is köszönöm.üdv:Teréz
Grand Marcsi Dátum: 2010-09-30 09:36:20
Sziasztok ! 27 fokot mond az időjós, egészen jövő hét péntekig:) tovább nem mutatja egyenlőre ,de remélem marad a jó idő, az utolsó csoportomnak is:) Üdv mindekinek Kefaloniáról Marcsi:) Szeretettel várok mindenkit!
Grand Marcsi Dátum: 2010-09-29 21:19:20
tóth zoltán írta ekkor: 2010-09-29 14:16:32
Látom a nők összefogtak!Kedves Zsuzsi, és Marcsi!Ne próbálkozzatok, miénk a diadal!Hát ezért,,izzadtunk a 30fokban,ezért nyeltünk annyi homokot, és kavicsot, ezért viseltük a gaz, harapós halak támadását, ezért keltünk néha másnapos, fájós fejjel hogy más arassa le a babért!? smile Hálátlanok!Tenyerünkön hordoztunk bennetek,színt vittünk az életetekbe, ez a hála? smile Miénk a diadal!!!!Azért Marcsi küldhetnél egy kis meleget....
Szia Zoli! Nyeltél amit nyeltél,tűrtél amit tűrtél,keltél ahogy keltél de nem táncoltál amikor kellett volna :) így nincs babér sem diadal:) A MELEG MARAD ITT!!! NEM ADJUK! smile