(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Grand Marcsi Dátum: 2010-09-05 09:44:20
Szabó Éva írta ekkor: 2010-09-02 10:31:22
Szia Marcsi! Szeretném megtudni, hogy az ottani orvos melyik biztosító társasággal áll szerződéses kapcsolatban, ill. az Allianz-al kapcsolatban vae-e. Ha szükség van orvosi ellátásara akkor nem szeretnék helyben fizetni, hanem a biztosítás alapján közvetkenül intézzék a számlát. Segítséged előre is köszönöm! szept. 25-től megyünk. Üdv: Éva
Szia Éva.. A QBE...biztosító a legjobb szerintem,de a tiéd is jó...nem kell fizetni az orvosi ellátásért..ne készülj az orvoshoz egyből.... csak próbáld magad jól érezni:) üdv: Marcsi
Bíró Magdolna Dátum: 2010-09-04 21:52:48
Sziasztok!Köszönjük a leírásokat,tapasztalatokat amiket itt a fórumon olvashattunk.Mi 17.én indulunk,már számoljuk a napokat.Autóval megyünk,Lefkadáról megyünk át Kefalóniára.A napokban olvastuk,hogy feltétlenül foglaljunk a Vasilikiből induló kompra online,mert nem biztos,hogy felfér az autó,ha nincs foglalásunk.Mi a megadott e-mail címre megírtuk a foglalást,de azóta sem jött rá semmi válasz.Kérdésem,milyen telefonszámon érdemes érdeklődni a foglalásról.Ha van valkinek személyes tapasztalata ezzel kapcsolatban,nagyon megköszönném,ha megírná ,akár a címemre is [email protected]én már voltunk autóval Görögországban,de még nem kompoltunk,szigetekre mindig busszal mentünk.Köszönünk minden segítséget!!!
tóth zoltán Dátum: 2010-09-04 19:08:28
Szevasz Marcsi!Köszönjük szépen a csodás hetet, de....még..maradunk!Nem szabadulsz olyan könnyen!
Szabó Éva Dátum: 2010-09-02 10:31:22
Szia Marcsi! Szeretném megtudni, hogy az ottani orvos melyik biztosító társasággal áll szerződéses kapcsolatban, ill. az Allianz-al kapcsolatban vae-e. Ha szükség van orvosi ellátásara akkor nem szeretnék helyben fizetni, hanem a biztosítás alapján közvetkenül intézzék a számlát. Segítséged előre is köszönöm! szept. 25-től megyünk. Üdv: Éva
Grand Marcsi Dátum: 2010-09-01 13:01:22
Szia Bea Keddtől mond itt jobb időt az előrejelzés...35 fokot..... szombattól keddig pici felhő ,pici zuhi...de itt gyorsan változik az időjárás...reméljük a legjobbakat:) jó utat ..várlak benneteket:) üdv:Marcsi