Sziasztok!Köszönjük a leírásokat,tapasztalatokat amiket itt a fórumon olvashattunk.Mi 17.én indulunk,már számoljuk a napokat.Autóval megyünk,Lefkadáról megyünk át Kefalóniára.A napokban olvastuk,hogy feltétlenül foglaljunk a Vasilikiből induló kompra online,mert nem biztos,hogy felfér az autó,ha nincs foglalásunk.Mi a megadott e-mail címre megírtuk a foglalást,de azóta sem jött rá semmi válasz.Kérdésem,milyen telefonszámon érdemes érdeklődni a foglalásról.Ha van valkinek személyes tapasztalata ezzel kapcsolatban,nagyon megköszönném,ha megírná ,akár a címemre is
[email protected]én már voltunk autóval Görögországban,de még nem kompoltunk,szigetekre mindig busszal mentünk.Köszönünk minden segítséget!!!