Nagyon jól éreztük magunkat, egyszerűen minden tökéletes volt, a sziget, a tenger, a programok, az idegenvezető
Nagyon köszönünk mindent, jövőre megyünk megint, immár nászútra,ha az égiek is úgy akarják... Addigra be kellene építeni a Hermészbe valami nászutas lakosztályt
Addig is vigyázz magadra, meg a vendégekre!! Adjon neked ez a szép sziget sok boldogságot!
Puszil Bogi és István
Utolsó kérdéseim jönnek:mondd csak,szúnyog van,vagy vigyünk?
És, a mi strandunk milyen,kavicsos,vagy homokos?A mielőbbi találkozás reményében,zoli