(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Czákler Beáta Dátum: 2010-09-01 07:49:38
Szia Marcsi!Péntek hajnalban indulunk Kefalóniára,Sopronból.Érdeklődni szeretnék,hogy milyen idő várható jövő hétre!?előre is köszi:Bea
Grand Marcsi Dátum: 2010-08-26 10:03:04
Szia Bogi Örülök annak hogy hogy jól éreztétek magatokat,és az eljegyzésetekhez ezen a szép szigeten ,mégegyszer gratulálok...kívánok nektek minden földi jót,legyetek nagyon boldogok...mill puszi nektek:)
Tóth Boglárka Dátum: 2010-08-25 11:35:38
Drága Marcsi! Már három napja itthon vagyunk, de még mindig a Kefalonia eufóriában égünk! smile Nagyon jól éreztük magunkat, egyszerűen minden tökéletes volt, a sziget, a tenger, a programok, az idegenvezető smile Nagyon köszönünk mindent, jövőre megyünk megint, immár nászútra,ha az égiek is úgy akarják... Addigra be kellene építeni a Hermészbe valami nászutas lakosztályt smile Addig is vigyázz magadra, meg a vendégekre!! Adjon neked ez a szép sziget sok boldogságot! Puszil Bogi és István
Grand Marcsi Dátum: 2010-08-24 23:19:47
Erdős Maximilián írta ekkor: 2010-08-24 22:44:14
Szia Marcsi!Érdeklődni szeretnék hogy Skalaban vagy a közelben,melyik a legolcsóbb bolt vagy bevásárlóközpont?Üdv:Laci
Szia .. itt Skalaban is jó áron vásárolhatsz...nem kell a 10-20 cent különbséggel foglalkozni...Argostoli mellett van Lidl.. üdv:Marcsi
Grand Marcsi Dátum: 2010-08-24 23:17:18
tóth zoltán írta ekkor: 2010-08-24 21:50:00
Szia Grandmarcsi! Már lassan ott vagyunk! smile Utolsó kérdéseim jönnek:mondd csak,szúnyog van,vagy vigyünk? smile És, a mi strandunk milyen,kavicsos,vagy homokos?A mielőbbi találkozás reményében,zoli
Szia Zoli....Ne hozzatok, csak itt is elő bukkannak néha:)nagyon szép kavicsos.....de van homokos része is.. üdv:Marcsi