(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Erdős Maximilián Dátum: 2010-08-24 22:44:14
Szia Marcsi!Érdeklődni szeretnék hogy Skalaban vagy a közelben,melyik a legolcsóbb bolt vagy bevásárlóközpont?Üdv:Laci
tóth zoltán Dátum: 2010-08-24 21:50:00
Szia Grandmarcsi! Már lassan ott vagyunk! smile Utolsó kérdéseim jönnek:mondd csak,szúnyog van,vagy vigyünk? smile És, a mi strandunk milyen,kavicsos,vagy homokos?A mielőbbi találkozás reményében,zoli
Kovarszki Zsuzsanna Dátum: 2010-08-23 07:25:17
Grand Marcsi írta ekkor: 2010-08-23 06:27:47
szia Zsuzsi! volt tűz,de már el is oltották,tőlünk 30 km-re égett egy részen az erdő:( már minden rendben van...minden.ok. üdv:Marcsi
Ez jó hír, hogy eloltották!! Köszi a választ!! Szép napot!! Zsuzsi
Grand Marcsi Dátum: 2010-08-23 06:27:47
szia Zsuzsi! volt tűz,de már el is oltották,tőlünk 30 km-re égett egy részen az erdő:( már minden rendben van...minden.ok. üdv:Marcsi
Kovarszki Zsuzsanna Dátum: 2010-08-22 22:33:40
Szia Marcsi! Érdeklődnék, hogy van-e valami valóságalapja annak, hogy Zakynthoson és Kefalónián is erődtüzek vannak, és ha igen, akkor milyen infóid vannak?? Reméljük minden oké!! Üdv, Zsuzsi.