Szia Marcsi!Érdeklődni szeretnék hogy Skalaban vagy a közelben,melyik a legolcsóbb bolt vagy bevásárlóközpont?Üdv:Laci
tóth zoltán Dátum: 2010-08-24 21:50:00
Szia Grandmarcsi!
Már lassan ott vagyunk! Utolsó kérdéseim jönnek:mondd csak,szúnyog van,vagy vigyünk? És, a mi strandunk milyen,kavicsos,vagy homokos?A mielőbbi találkozás reményében,zoli
Kovarszki Zsuzsanna Dátum: 2010-08-23 07:25:17
Grand Marcsi írta ekkor: 2010-08-23 06:27:47
szia Zsuzsi!
volt tűz,de már el is oltották,tőlünk 30 km-re égett egy részen az erdő:(
már minden rendben van...minden.ok.
üdv:Marcsi
Ez jó hír, hogy eloltották!! Köszi a választ!!
Szép napot!!
Zsuzsi
Grand Marcsi Dátum: 2010-08-23 06:27:47
szia Zsuzsi!
volt tűz,de már el is oltották,tőlünk 30 km-re égett egy részen az erdő:(
már minden rendben van...minden.ok.
üdv:Marcsi
Kovarszki Zsuzsanna Dátum: 2010-08-22 22:33:40
Szia Marcsi!
Érdeklődnék, hogy van-e valami valóságalapja annak, hogy Zakynthoson és Kefalónián is erődtüzek vannak, és ha igen, akkor milyen infóid vannak?? Reméljük minden oké!!
Üdv, Zsuzsi.