(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Grand Marcsi Dátum: 2010-08-18 10:31:28
Szia..Zsuzsi! Jól láttad szép időnk van és lesz:) a robogóról annyi a véleményem hogy ugyan kevesebbe kerül ..kb: 14-15 € / nap + üzemanyag,,,de az autók klímásak , a cuccolhattok bele bőven hegyre föl kényelmesebb,nem éget a nap,és gyorsabb 45/ kb egy napra..több napra olcsóbb....esetleg másokkal társulva, még jobb ..de majd itt eldöntitek.. A szigettúrán is számítok rátok is természetesen:) addig is minden jót ,jó utat nektek:) üdv:Marcsi
Kovarszki Zsuzsanna Dátum: 2010-08-18 08:43:12
Szia Marcsi! Azt szeretném kérdezni, hogy mi a véleményed a robogóval való kirándulásról a szigeten?? Gondoltuk, hogy már csak oda mennénk el ahova a szigettúrával nem jutunk el: Fiscardo, Sami, Foky, Horgota Beach, Antisamos, Myrtos beach és még délen egy-két strand. Végülis autóval sem lehet sokkal gyorsabban haladni a sok kanyar miatt, nem? A robogó-bérlés mennyivel olcsóbb mint az autó?? Mi kétszemélyesre gondoltunk, annak nagyobb a teljesítménye. Már csak egy hét és indulunk!!!!! smile smile smile Addig is jó munkát!! Üdv, Zsuzsi Ui.: a 15 napos előrejelzésben látom, szépen alakul az aug. végi várható időjárás!! smile smile smile smile
Grand Marcsi Dátum: 2010-08-12 19:53:51
Várkonyi Erika írta ekkor: 2010-08-12 16:39:50
Kedves Marcsi! Ha partnerirodánál (Bp.) fizetünk be az utatokra a "Grandos" kedvezmények ugyanúgy megilletnek minket?
szia Erika Javaslom használd ki hogy adunk 3% kedvezményt ha itt online foglalsz be,valamint ha még törzs utasunk is vagy akkor még 4% is le jön a teljes összegből. Gondold meg szerintem a -7% elég jól hangzik. Sok sikert ,ügyeskedjetek! Üdv:Marcsi
Várkonyi Erika Dátum: 2010-08-12 16:39:50
Grand Marcsi írta ekkor: 2010-07-20 12:03:58
Szia Bogi:) A közelünkben van egy gyroszos ahol souvláki is van stb. ,akiknél az öszfogyasztásból a Grandos kedvezményünkkel -20% ár kedvezmény lejön! tehát kb: 1,60-ba kerül így a gyros:) Normál áron vannak az éttermek, de ha befizetsz vacsorára sem jársz rosszul ,ugyanis Manwlisnál akinek a tavernája közel van / egy utcával lejjebb../ nagyon finom , bőséges és házias tradicionális ételeket kaphatsz vacsorára:) Ezt te döntsd el hogy mindennap máshol ,vagy egy helyen de biztos hogy finomat akarsz vacsorázni. Várlak benneteket! üdv:Marcsi
Kedves Marcsi! Ha partnerirodánál (Bp.) fizetünk be az utatokra a "Grandos" kedvezmények ugyanúgy megilletnek minket?
Grand Marcsi Dátum: 2010-08-12 08:05:08
Szia Zoli! Vannak jó helyek ,merülésre is de nem mondtad milyen fokozata van a barátodnak. A strandokat majd itt megbeszéljük,ne aggódj! Főleg a fővárosban és környékén vannak áruházak,de ezt majd itt is meg tudjuk beszélni. Jó Balcsizást...... és türelem hamar eltelik az a két hét majd meglátod! Magas faktorszámú krémet hozz a bőrödnek.. mindenki vörös mint a rák mert csak 20 -as krémet hoztak:) Minden jót addig is üdv:Marcsi