Szia Marcsi!
Azt szeretném kérdezni, hogy mi a véleményed a robogóval való kirándulásról a szigeten?? Gondoltuk, hogy már csak oda mennénk el ahova a szigettúrával nem jutunk el: Fiscardo, Sami, Foky, Horgota Beach, Antisamos, Myrtos beach és még délen egy-két strand. Végülis autóval sem lehet sokkal gyorsabban haladni a sok kanyar miatt, nem?
A robogó-bérlés mennyivel olcsóbb mint az autó?? Mi kétszemélyesre gondoltunk, annak nagyobb a teljesítménye.
Már csak egy hét és indulunk!!!!!

Addig is jó munkát!! Üdv, Zsuzsi
Ui.: a 15 napos előrejelzésben látom, szépen alakul az aug. végi várható időjárás!!