(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Gyöngyösiné dr. Papp Zsuzsanna Dátum: 2010-08-10 20:19:13
Kedves Marcsi! Köszönöm a választ és ha nem jön közbe semmi akkor Kefalóniát választom. Sok képet megnéztem és nagyon megtetszett. Sokfelé jártam már Görögországban, most jó lesz egy újabb csodálatos szigetet megismerni. Üdv.: Zsuzsa
Grand Marcsi Dátum: 2010-08-10 15:41:52
Kovarszki Zsuzsanna írta ekkor: 2010-08-10 10:34:21
Szia Marcsi!! Hát ez nagyon jó hír!! smile smile smile Nagyon várjuk már az indulást és hogy belevessük magunkat a Jón-tenger hűsítő habjaiba!!! smile Egy ilyen esti kirándulásra valószínű, hogy benevezünk!! Üdv, Zsuzsi
ok. Várlak benneteket:) üdv:Marcsi
Grand Marcsi Dátum: 2010-08-10 15:41:09
Kedves Zsuzsanna A helyiek szerint kellemes 25-26 fokos a víz hőmérséklete szeptemberben,és nincs kánikula de kellemes meleg szokott lenni, jósok nem vagyunk viszont. Bárhogy is dönt kedves Zsuzsa ,én szeretettel várom Kefaloniára. Üdv:Marcsi
Gyöngyösiné dr. Papp Zsuzsanna Dátum: 2010-08-10 14:19:20
Kedves Marcsi! Szeretném megkérdezni, hogy milyen időjárás és vízőmérséklet szokott lenni a szigeten szeptember végén. Sajnos nem tudok hamarabb menni, mert kicsit szűkre szabott a pénztárcám... ráadásul egyedül utazom. Most erősen gondolkodom, hogy Zakynthost vagy Kefalóniát válasszam. Persze tudom, hogy nem lehet ilyen hosszútávon biztosat mondani. Előre is köszönöm: Zsuzsa
Kovarszki Zsuzsanna Dátum: 2010-08-10 10:34:21
Szia Marcsi!! Hát ez nagyon jó hír!! smile smile smile Nagyon várjuk már az indulást és hogy belevessük magunkat a Jón-tenger hűsítő habjaiba!!! smile Egy ilyen esti kirándulásra valószínű, hogy benevezünk!! Üdv, Zsuzsi