Nagyon várjuk már az indulást és hogy belevessük magunkat a Jón-tenger hűsítő habjaiba!!!
Egy ilyen esti kirándulásra valószínű, hogy benevezünk!!
Üdv, Zsuzsi
Nagyon várjuk már az indulást és hogy belevessük magunkat a Jón-tenger hűsítő habjaiba!!!
Egy ilyen esti kirándulásra valószínű, hogy benevezünk!!
Üdv, Zsuzsi