Szervusz Grandmarcsi!
Érdeklődöm ,hogy Kefalonia-Zakinthos között kompjárat milyen sűrű és mennyibe kerűl fejenként , mondjuk ha kocsit vagy robogót is vinnénk magunkkal egy kirándulásra?
Választ előre is köszönöm.
Szia kedves György!
Van kompjárat, de bérelt autóval ,motorral nem lehet átmenni.Van viszont szerdánként Zakynthosra hajó kirándulásunk. Erről bővebben a fakultatív kirándulások leírásánál olvashattok.
üdv: Marcsi