(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Grand Marcsi Dátum: 2010-08-09 18:48:43
Kun György írta ekkor: 2010-08-08 11:10:37
Szervusz Grandmarcsi! Érdeklődöm ,hogy Kefalonia-Zakinthos között kompjárat milyen sűrű és mennyibe kerűl fejenként , mondjuk ha kocsit vagy robogót is vinnénk magunkkal egy kirándulásra? Választ előre is köszönöm.
Szia kedves György! Van kompjárat, de bérelt autóval ,motorral nem lehet átmenni.Van viszont szerdánként Zakynthosra hajó kirándulásunk. Erről bővebben a fakultatív kirándulások leírásánál olvashattok. üdv: Marcsi
Gálik Zita Dátum: 2010-08-08 11:36:15
Kedves Marcsi! A vacsi menüválasztásos? Lehet vmit tudni róla, hogy milyen jellegű,mennyire "egzotikus"? Mert nem nagyon szeretjük a tengeri herkentyűket meg a túl extra ételeket:( A buszra lehet vinni hűtőládát? Ketten vinnénk 1 db-t, ha megoldható. Már várjuk nagyon az utazást:) Üdv.: Zita
Kun György Dátum: 2010-08-08 11:10:37
Szervusz Grandmarcsi! Érdeklődöm ,hogy Kefalonia-Zakinthos között kompjárat milyen sűrű és mennyibe kerűl fejenként , mondjuk ha kocsit vagy robogót is vinnénk magunkkal egy kirándulásra? Választ előre is köszönöm.
Grand Marcsi Dátum: 2010-08-08 10:42:00
Erdős Maximilián írta ekkor: 2010-08-06 11:31:46
Ma megyünk is be a debreceni Grand tours-hoz és rendezzük a foglalást!Ugyhogy csajok hajrá,éljen a kézilabda!Irjon aki szeptember 11.-én jön kefallóniára!Várjuk a válaszokat!Üdv:karesz smile smile smile smile smile smile smile smile
szia Karcsi:) Még mindig csak fél kézilabda csapat jön ? Egy egésznek biztosan jobban örülnének a lányok is:) smile üdv:Marcsi
Grand Marcsi Dátum: 2010-08-06 22:52:57
Csurgai Henriett írta ekkor: 2010-08-06 15:32:23
Kedves Marcsi! Érdeklődnék, hogy a Renieri Apartmanban a szobákban van -e kávéfőző? Üdvözlettel:Heni
Szia Heni. Nem található az apartmanjainkban kávéfőző sajnos. üdv:Marcsi