Kedves Marcsi!
A vacsi menüválasztásos? Lehet vmit tudni róla, hogy milyen jellegű,mennyire "egzotikus"? Mert nem nagyon szeretjük a tengeri herkentyűket meg a túl extra ételeket:( A buszra lehet vinni hűtőládát? Ketten vinnénk 1 db-t, ha megoldható. Már várjuk nagyon az utazást:) Üdv.: Zita
Szia Zita!
A busz csomagtartójába lehet csak hűtőtáskát tárolni,a busz utasterébe nem lehet föl vinni. Bőséges a választék ne aggódjatok itt mindenben a segítségetekre leszek.
üdv:Marcsi