(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Grand Marcsi Dátum: 2010-08-10 09:25:23
Kun György írta ekkor: 2010-08-09 23:17:22
Szia, Marcsi! Köszi a választ , átlessük a programokat akkor ! smile
Kedves György! A legjobb döntést választottál:) Minden fakultatívra én viszlek benneteket. Üdv:Marcsi
Grand Marcsi Dátum: 2010-08-10 09:21:44
Kovarszki Zsuzsanna írta ekkor: 2010-08-09 19:56:24
Szia Marcsi! Szeretném megkérdezni hogy az esti séta Argostoliban melyik napon van? A másik, amiben tudom, hogy nem tudsz segíteni, de ugye megmarad ez a szép idő augusztus végére, amit most látok az előrejelzésben???!! smile smile smile
Szia Zsuzsa! Kedden és pénteken este van lehetőség az Argostoli sétára, vásárlásra a fővárosban.Az előre jelzések meleg, napsütéses napokat igérnek egész agusztusra30-40c fokokat..magas faktorszámú krémeket hozzatok kérlek. Várlak benneteket! Üdv:Marcsi
Kun György Dátum: 2010-08-09 23:17:22
Grand Marcsi írta ekkor: 2010-08-09 18:48:43
Szia kedves György! Van kompjárat, de bérelt autóval ,motorral nem lehet átmenni.Van viszont szerdánként Zakynthosra hajó kirándulásunk. Erről bővebben a fakultatív kirándulások leírásánál olvashattok. üdv: Marcsi
Szia, Marcsi! Köszi a választ , átlessük a programokat akkor ! smile
Grand Marcsi Dátum: 2010-08-09 20:24:08
Gálik Zita írta ekkor: 2010-08-08 11:36:15
Kedves Marcsi! A vacsi menüválasztásos? Lehet vmit tudni róla, hogy milyen jellegű,mennyire "egzotikus"? Mert nem nagyon szeretjük a tengeri herkentyűket meg a túl extra ételeket:( A buszra lehet vinni hűtőládát? Ketten vinnénk 1 db-t, ha megoldható. Már várjuk nagyon az utazást:) Üdv.: Zita
Szia Zita! A busz csomagtartójába lehet csak hűtőtáskát tárolni,a busz utasterébe nem lehet föl vinni. Bőséges a választék ne aggódjatok itt mindenben a segítségetekre leszek. üdv:Marcsi
Kovarszki Zsuzsanna Dátum: 2010-08-09 19:56:24
Szia Marcsi! Szeretném megkérdezni hogy az esti séta Argostoliban melyik napon van? A másik, amiben tudom, hogy nem tudsz segíteni, de ugye megmarad ez a szép idő augusztus végére, amit most látok az előrejelzésben???!! smile smile smile