Szia Zita!
Akaratodon kívül is választ attál egy kérdésemre, mert pont akartam írni (inkább mondjuk a hellaszra) hogy jön-e vki Csabáról 27-én, de akkor ti jöttök...

Ha javasolhatom nézelődjél a hellasz.hu-n, ott elég sok infot megosztottak már velünk a Kefalóniát megjártak.
Amit még szeretnék kérdezni, hogy hányan jöttök, és hogy autókölcsönzésen nem gondolkodtok-e??
Szép napot! Üdv, Zsuzsi
Kedves Zsuzsa!
Igen, Békéscsabáról megyünk, ketten, a barátnőmmel. Jogsi nélkül nem nagyon vállalkoznánk autó vezetésére:) Majd személyesen egyeztessünk az autóbérlésről. 27-én találkozunk.
Üdv.: Zita