(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Csurgai Henriett Dátum: 2010-08-06 15:32:23
Kedves Marcsi! Érdeklődnék, hogy a Renieri Apartmanban a szobákban van -e kávéfőző? Üdvözlettel:Heni
Erdős Maximilián Dátum: 2010-08-06 11:31:46
Ma megyünk is be a debreceni Grand tours-hoz és rendezzük a foglalást!Ugyhogy csajok hajrá,éljen a kézilabda!Irjon aki szeptember 11.-én jön kefallóniára!Várjuk a válaszokat!Üdv:karesz smile smile smile smile smile smile smile smile
Erdős Maximilián Dátum: 2010-08-06 11:26:35
hello csajok lányok!Szeptember 11-től gyertek mert itt várunk rátok!"Egy fél kézilabda csapat"Mi is most rendezzük a foglalást!Üdvözlettel:karesz smile smile smile smile
Kovarszki Zsuzsanna Dátum: 2010-08-05 19:39:47
Szia, Zita! Egyenlőre nekünk sem biztos az autóbérlés, gondolkodunk a legjobb megoldáson hogy sokat lássunk is, de azért pihenjünk is... smile Addig is, további jó tervezgetést nektek is!!
Gálik Zita Dátum: 2010-08-05 19:06:19
Kovarszki Zsuzsanna írta ekkor: 2010-08-05 07:39:12
Szia Zita! Akaratodon kívül is választ attál egy kérdésemre, mert pont akartam írni (inkább mondjuk a hellaszra) hogy jön-e vki Csabáról 27-én, de akkor ti jöttök... smile Ha javasolhatom nézelődjél a hellasz.hu-n, ott elég sok infot megosztottak már velünk a Kefalóniát megjártak. Amit még szeretnék kérdezni, hogy hányan jöttök, és hogy autókölcsönzésen nem gondolkodtok-e?? Szép napot! Üdv, Zsuzsi
Kedves Zsuzsa! Igen, Békéscsabáról megyünk, ketten, a barátnőmmel. Jogsi nélkül nem nagyon vállalkoznánk autó vezetésére:) Majd személyesen egyeztessünk az autóbérlésről. 27-én találkozunk. Üdv.: Zita