Szia grandmarcsi! Szeretnék érdeklődni, hogy Kefalonián milyen a benzinhelyzet, egyáltalán járnak-e a kompok? Aggasztó hírek jönnek. Van olyan túrista aki kint van és azt ajánlja az itthoniaknak, hogy ne induljanak útnak. Thassosról és Evia szigetéről folyamatosan adnak híreket az ottani idegenvezetők, Kefalóniáról miért nincs egy kis megnyugtatás, vagy helyzetjelentés? A Grand Toursnak is kellene hírt adni mi a helyzet kint. A héten indulnánk, de nem tudjuk egyáltalán kiérünk-e? A hírek a turizmus összeomlásáról beszélnek, tudom eltúlozzák, éppen ezért szeretnénk pontosabb értesülést és ezt csak a kinti idegenvezető tudja megadni. Köszönöm.
Üdvözlöm.
A helyzet Kefalonián már biztatóbb, a nem minden, de minden második benzinkútnál van üzemanyag. A Média sajnos mindent duplájára felfúj, ezért többnyire a felét szabad elhinni. a kompok fennakadás nélkül közlekednek,az autó kölcsönzősöknek sem akadt el a munkájuk mivel van tartalék üzemanyaguk is. Így mondhatom nyugodtan hogy mindenki zavartalanul szórakozhat, kirándulhat ezen a szép szigeten .Mindenkit szeretettel várok:) Jó utat ..üdv:Marcsi!