Szia
szerintem 3-4 nap és minden megy a kerékvágásban megint...az autó kölcsönzős is vett elég tartalék üzemanyagot hogy jusson elég.
NYUGI
puszi :Marcsi
Szia Marcsi, köszi! Megnyugtattál.

Mindent köszi, főleg a sok türelmedet. Szomaton ott leszünk! Addig is puszi: Verus