(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Dátum: 2010-07-29 20:37:11
Bocsi nem olvastam az előző üziket! smile
Dátum: 2010-07-29 20:31:23
Kedves grandmarcsi!Mi holnap indulnánk Kefaloniára,de sajnos most van ez a benzin hisztéria. Ez mennyire befolyásolna pl. egy motorbérlést?Van-e egyáltalán benzin a szigeten,már ha egyáltalán odajutunk!? smile Tisztelettel Peti
Grand Marcsi Dátum: 2010-07-29 10:58:23
ok. jó utat! akkor Szombaton találkozunk:) üdv:Marcsi
Tóthné Unger Veronika Dátum: 2010-07-28 10:32:12
Grand Marcsi írta ekkor: 2010-07-28 00:21:51
Szia szerintem 3-4 nap és minden megy a kerékvágásban megint...az autó kölcsönzős is vett elég tartalék üzemanyagot hogy jusson elég. NYUGI puszi :Marcsi
Szia Marcsi, köszi! Megnyugtattál. smile Mindent köszi, főleg a sok türelmedet. Szomaton ott leszünk! Addig is puszi: Verus
Dátum: 2010-07-28 08:58:10
Marcsi, Láttál sátrazásra alkalmas nyugodt kis öblöt? Ircsi