(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Bernadett Dátum: 2010-07-31 16:06:06
Kedves Marcsi ! Férjemmel 2008 szeptemberében nyaraltunk Sartin ahol felejthetetlen egy hetet töltöttünk a Holiday Apartmanban, függetlenül attól, hogy az utolsó előtti nap eltörtem a bokámat. Ezúton szeretnénk mégegyszer megköszönni minden segítséget amit akkor nyújtottál, kívánunk neked minden jót Kefalónián Üdv. Bernadett és Gábor smile
Kovács Andrásné Dátum: 2010-07-31 10:26:14
Szia grandmarcsi! Szeretnék érdeklődni, hogy Kefalonián milyen a benzinhelyzet, egyáltalán járnak-e a kompok? Aggasztó hírek jönnek. Van olyan túrista aki kint van és azt ajánlja az itthoniaknak, hogy ne induljanak útnak. Thassosról és Evia szigetéről folyamatosan adnak híreket az ottani idegenvezetők, Kefalóniáról miért nincs egy kis megnyugtatás, vagy helyzetjelentés? A Grand Toursnak is kellene hírt adni mi a helyzet kint. A héten indulnánk, de nem tudjuk egyáltalán kiérünk-e? A hírek a turizmus összeomlásáról beszélnek, tudom eltúlozzák, éppen ezért szeretnénk pontosabb értesülést és ezt csak a kinti idegenvezető tudja megadni. Köszönöm.
Grand Marcsi Dátum: 2010-07-30 20:53:06
tóth zoltán írta ekkor: 2010-07-29 20:45:01
Szia grandmarcsi! Mondd csak,van zakynthosi fakultatív program? Ha igen, milyen látnivalókat érint a szigeten?Köszi,zoli
Szia Zoli Nem olvastad úgy látom a Kefalonia fakultatív programjait itt a honlapunkon...részletesen le van írva. üdv:Marcsi
Grand Marcsi Dátum: 2010-07-30 20:51:06
Sziasztok! A helyi hírek szerint hétfőre minden benzinkút föl lesz töltve nem kell aggódni...jó utat üdv:Marcsi
tóth zoltán Dátum: 2010-07-29 20:45:01
Szia grandmarcsi! Mondd csak,van zakynthosi fakultatív program? Ha igen, milyen látnivalókat érint a szigeten?Köszi,zoli