(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Grand Marcsi Dátum: 2010-07-28 00:21:51
Tóthné Unger Veronika írta ekkor: 2010-07-27 20:57:04
Az RTL -ről tudjuk, hogy baj van az üzemanyag beszerzésével sztrájk miatt! Elég aggasztó, mert akkor minek bérlünk autót, ha nem tudunk bele üzemanyagot venni. Nem beszélve arról, hogy a busznak is csak el kell jutni valahogy.... smile smile Mit tudsz erről Marcsi? http://www.rtlklub.hu/hirek/kulfold/cikk/329555
Szia szerintem 3-4 nap és minden megy a kerékvágásban megint...az autó kölcsönzős is vett elég tartalék üzemanyagot hogy jusson elég. NYUGI puszi :Marcsi
Tóthné Unger Veronika Dátum: 2010-07-27 20:57:04
Az RTL -ről tudjuk, hogy baj van az üzemanyag beszerzésével sztrájk miatt! Elég aggasztó, mert akkor minek bérlünk autót, ha nem tudunk bele üzemanyagot venni. Nem beszélve arról, hogy a busznak is csak el kell jutni valahogy.... smile smile Mit tudsz erről Marcsi? http://www.rtlklub.hu/hirek/kulfold/cikk/329555
Aysa Dátum: 2010-07-27 12:15:43
Grand Marcsi írta ekkor: 2010-07-27 11:24:34
Szia.Aysa! A javaslatom a következő..hétfőn a eljöttök velünk a körutunkra,szétnéztek hol ,mi merre tetszett a legjobban,autót béreltek másnaptól és visszamentek azokra a partokra vagy helyekre ami benneteket megragadott. Bulizó helyek is vannak,de falun kívülre lettek építve, hogy ne zavarják a zajjal a pihanésre vágyó vendégeket:) üdv:Marcsi
köszi, a választ Marcsi! igen a fakultatívokra mindenképpen megyünk. Sajnos nem vagyok egy gyakorlott vezető ráadásul ismerem a görögök vezetési szokásait, ez gondolom ezen a szigeten sem más... :) azt lehet tudni, hogy melyik nap milyen programok vannak? Szeretnénk menni a szigettúrára, Ithakara. Zakintosra és Melissani... -ba. Szóval elvileg a görög esten kívül mindenre :) Az Anna apartmanról van valami infója valakinek? Meg még rengeteg kérdés jutott eszembe amire persze most mégsem emlékszem :D Ja igen! Szeptemberben még jó szokott lenni az idő? Mármint én nagyon bírom a hőgutát de gondolom erre már nem számíthatok...
Grand Marcsi Dátum: 2010-07-27 11:24:34
Szia.Aysa! A javaslatom a következő..hétfőn a eljöttök velünk a körutunkra,szétnéztek hol ,mi merre tetszett a legjobban,autót béreltek másnaptól és visszamentek azokra a partokra vagy helyekre ami benneteket megragadott. Bulizó helyek is vannak,de falun kívülre lettek építve, hogy ne zavarják a zajjal a pihanésre vágyó vendégeket:) üdv:Marcsi
Aysa Dátum: 2010-07-26 12:02:26
sziasztok! mi is jövünk Kefaloniára a szept 11-ei turnussal :) és már nagyon várjuk.. éppen próbálom visszaolvasni a jelentősebb infokat! Marcsi! Ugye van valami helyi járat amikkel meg lehet közelíteni a messzebbre lévő strandokat is. Mert persze szeretnénk menni egy csomó fakultatívra de magunktól is jó lenne utazgatni - persze ami az 1 hétbe belefér. Ja és még 1 kérdés, ha kicsit bulizni is szeretnénk akkor Argostolli?