Szia.Aysa!
A javaslatom a következő..hétfőn a eljöttök velünk a körutunkra,szétnéztek hol ,mi merre tetszett a legjobban,autót béreltek másnaptól és visszamentek azokra a partokra vagy helyekre ami benneteket megragadott.
Bulizó helyek is vannak,de falun kívülre lettek építve, hogy ne zavarják a zajjal a pihanésre vágyó vendégeket:)
üdv:Marcsi
köszi, a választ Marcsi! igen a fakultatívokra mindenképpen megyünk. Sajnos nem vagyok egy gyakorlott vezető ráadásul ismerem a görögök vezetési szokásait, ez gondolom ezen a szigeten sem más... :)
azt lehet tudni, hogy melyik nap milyen programok vannak? Szeretnénk menni a szigettúrára, Ithakara. Zakintosra és Melissani... -ba. Szóval elvileg a görög esten kívül mindenre :)
Az Anna apartmanról van valami infója valakinek?
Meg még rengeteg kérdés jutott eszembe amire persze most mégsem emlékszem :D Ja igen! Szeptemberben még jó szokott lenni az idő? Mármint én nagyon bírom a hőgutát de gondolom erre már nem számíthatok...