(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Grand Marcsi Dátum: 2010-07-25 09:53:23
Tóthné Unger Veronika írta ekkor: 2010-07-25 07:49:21
OFF...képzeld, más is lesz rajtunk kívül a tavalyi Sarti-Mydrosos nyaralásról ... smile Nyyya pussza! ON
Szia örülök neki... várlak benneteket,jó utat puszi:) Marcsi
Tóthné Unger Veronika Dátum: 2010-07-25 07:49:21
OFF...képzeld, más is lesz rajtunk kívül a tavalyi Sarti-Mydrosos nyaralásról ... smile Nyyya pussza! ON
Tóthné Unger Veronika Dátum: 2010-07-25 07:46:48
Meg, igen! Köszi a türelmedet, már csak 5 nap! Puszi: Verus smile
Grand Marcsi Dátum: 2010-07-24 20:27:44
Tóthné Unger Veronika írta ekkor: 2010-07-24 11:16:44
Köszi szépen Marcsi! Egyébként úgy néz ki megoldódott. Tegnap a Hellaszon casmir bíztatására rendeltem online autót. Ma bevásárlás közben felhívott a tulaj -Pefani kölcsönző-mire hazaértem meg a visszaigazoló email is megjött. Azért leszenek majd kérdések, amibe lehet, hogy elkel majd a segítséged. Mikor átvesszük az autót ott tudsz lenni? Vasárnap reggel 9-re odahozzák a Reinerihez-vagy nem, ha a kölcsönző mellette van. Mondta a tulaj, hogy nagyon közel van a Reinerihez.
Itt vagyok:) és ott leszek:) puszi...remélem végre megnyugodtál:)
Tóthné Unger Veronika Dátum: 2010-07-24 11:17:28
..és köszi, és Neked is puszi! smile