Köszi szépen Marcsi! Egyébként úgy néz ki megoldódott. Tegnap a Hellaszon casmir bíztatására rendeltem online autót. Ma bevásárlás közben felhívott a tulaj -Pefani kölcsönző-mire hazaértem meg a visszaigazoló email is megjött.
Azért leszenek majd kérdések, amibe lehet, hogy elkel majd a segítséged. Mikor átvesszük az autót ott tudsz lenni? Vasárnap reggel 9-re odahozzák a Reinerihez-vagy nem, ha a kölcsönző mellette van. Mondta a tulaj, hogy nagyon közel van a Reinerihez.
Itt vagyok:)
és ott leszek:)
puszi...remélem végre megnyugodtál:)