(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Tóthné Unger Veronika Dátum: 2010-07-24 11:16:44
Köszi szépen Marcsi! Egyébként úgy néz ki megoldódott. Tegnap a Hellaszon casmir bíztatására rendeltem online autót. Ma bevásárlás közben felhívott a tulaj -Pefani kölcsönző-mire hazaértem meg a visszaigazoló email is megjött. Azért leszenek majd kérdések, amibe lehet, hogy elkel majd a segítséged. Mikor átvesszük az autót ott tudsz lenni? Vasárnap reggel 9-re odahozzák a Reinerihez-vagy nem, ha a kölcsönző mellette van. Mondta a tulaj, hogy nagyon közel van a Reinerihez.
Grand Marcsi Dátum: 2010-07-24 10:32:49
Tóthné Unger Veronika írta ekkor: 2010-07-23 21:27:18
Marcsika! Jövő vasárnapra szerinted lesz autó? Ha akkorra nem kapunk, hiába megyünk, mert szerdán hajókázás Zakira és 3 nap meg kell az autóhoz. Utána sem lehet, mert szombaton turnus váltás. Mit tegyek szerinted? Online még nem rendeltem, nem is tudom melyiknél érdemes, meg bizonytalan is.... smile
Szia Veronika!! Lesz autó ne aggódj:)Majd én itt segítek,kérlek ne aggódj! várlak benneteket puszi:Marcsi
Tóthné Unger Veronika Dátum: 2010-07-23 21:27:18
Marcsika! Jövő vasárnapra szerinted lesz autó? Ha akkorra nem kapunk, hiába megyünk, mert szerdán hajókázás Zakira és 3 nap meg kell az autóhoz. Utána sem lehet, mert szombaton turnus váltás. Mit tegyek szerinted? Online még nem rendeltem, nem is tudom melyiknél érdemes, meg bizonytalan is.... smile
Grand Marcsi Dátum: 2010-07-23 19:01:31
Erdős Maximilián írta ekkor: 2010-07-23 17:12:38
Üdv:karesz
szia Karcsi! Van autó bérlés ,quad és motor bérlési lehetőség is.Amint megérkeztek ,eldöntitek mikor mit és hány napra akarjátok kibérelni, segítek majd nektek. Egyenlőre érjetek ide,itt mindent megbeszélünk. üdv:Marcsi
Erdős Maximilián Dátum: 2010-07-23 17:12:38
Erdős Maximilián írta ekkor: 2010-07-23 17:11:58
Szia Marcsi! Lehet-e autót bérelni,robogót vagy quad-ot?És ha lehet mennyibe kerül egy napra?az auto,a quad,és a robogó?
Üdv:karesz