Marcsika! Jövő vasárnapra szerinted lesz autó?
Ha akkorra nem kapunk, hiába megyünk, mert szerdán hajókázás Zakira és 3 nap meg kell az autóhoz. Utána sem lehet, mert szombaton turnus váltás.
Mit tegyek szerinted? Online még nem rendeltem, nem is tudom melyiknél érdemes, meg bizonytalan is....