(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Erdős Maximilián Dátum: 2010-07-23 17:11:58
Grand Marcsi írta ekkor: 2010-07-04 20:49:28
Szia Zoli ! Semmi okotok az aggodalomra...a világon semmi nem érezhető a turista helyeken a politikai elégedetlenségből...aki ismeri a Görögöket,tudja hogy mindíg voltak kissebb sztájkok de ez soha nem érinti a turizmust váró területeket...hiszen főleg a turizmusból élnek!!!! Bármit hallotok az országról azt a média sajnos többszörösére felnagyítja...!!! Várlak benneteket én is és Kefalonia ,valamint a nyugodt és barátságos helyiek várnak mindenkit ide !!! üdv:Marcsi Üdv:Marcsi
Szia Marcsi! Lehet-e autót bérelni,robogót vagy quad-ot?És ha lehet mennyibe kerül egy napra?az auto,a quad,és a robogó?
Erdős Maximilián Dátum: 2010-07-23 17:07:17
smile smile smile smile smile smile
Erdős Maximilián Dátum: 2010-07-23 17:06:35
Marton Katalin írta ekkor: 2010-07-09 13:39:14
sziasztok fél kézilabda-csapat, remélem nem lesztek nagyon csalódottak, ha nagy bulikra vágytok Skala-ban, merthogy azok nincsenek ("diszkó" sincs, csak tavernák...) Legalábbis csendes városka volt Skala, mikor mi jártunk ott a párommal. Aki bulizni vágyik, annak inkább Zakynthos javasolt. Ellenben csodás tájak, rengeteg látnivaló, igazán kedves görög emberek, azok szép számmal akadnak. szerintem az összes fórumos, aki már járt ott; szerelmes Kefaloniába, szóval ne hagyjátok ki. :) üdv, kata
köszike!Az infókat!üdv.Karesz
Erdős Maximilián Dátum: 2010-07-23 13:16:07
Grand Marcsi írta ekkor: 2010-07-22 16:02:47
Szia Karesz:) Akkor sátrat verni is meg tanultál gondolom :):):
Persze hogy megtanultam,mindig az alapoknál kell kezdeni!De már elég régen csináltam!Szerencsére:-))))) smile smile smile smile smile smile smile
Dátum: 2010-07-23 10:58:05
Grand Marcsi írta ekkor: 2010-07-22 16:00:19
Szia Irén... Meg mondom őszintén ...az egész szigeten nem láttam sátrat sehol, max lakó kocsit:) meg kérdezhetem hol engedik a sátrazást erre felé.Majd megírom este neked. üdv:Marcsi
Köszi előre is, nagyon aranyos vagy. Ircsi