Mara! (Marcsi) (grandMArcsi) Méri!!! #sm0
6#
ágyas? hát ketten megyek, MAAARGIT
elég lesz a vacsora is, a versenysúlyomat úgy is el kell érnem hogy a zsoké fel tudjon pattanni rám. Oké zoomolok a honlapotokon. Puszmák addig.
szia Enci
itt foglalj be online így 3% kedvezményt is kapsz!
puszi
Grand Marcsi Dátum: 2010-07-22 16:02:47
Erdős Maximilián írta ekkor: 2010-07-22 13:59:53
Mi is szeretünk eldugott öbölben sátrazni is!Üdv:karesz és a többi kézilabdás
Szia Karesz:)
Akkor sátrat verni is meg tanultál gondolom :):):
Grand Marcsi Dátum: 2010-07-22 16:00:19
írta ekkor: 2010-07-22 12:16:52
Szia Marcsi,
6 év Sarti nyaralás után, most megyek hozzád Kefaloniára. A barátnőméket is nagyon fűzöm, de ők csak sátrazni szeretnek, eldugott öbölben. Szerinted van erre lehetőségünk?
Puszi Pintér Irén
Szia Irén...
Meg mondom őszintén ...az egész szigeten nem láttam sátrat sehol, max lakó kocsit:) meg kérdezhetem hol engedik a sátrazást erre felé.Majd megírom este neked.
üdv:Marcsi
Grand Marcsi Dátum: 2010-07-22 16:00:07
írta ekkor: 2010-07-22 12:16:52
Szia Marcsi,
6 év Sarti nyaralás után, most megyek hozzád Kefaloniára. A barátnőméket is nagyon fűzöm, de ők csak sátrazni szeretnek, eldugott öbölben. Szerinted van erre lehetőségünk?
Puszi Pintér Irén
Szia Irén...
Meg mondom őszintén ...az egész szigeten nem láttam sátrat sehol, max lakó kocsit:) meg kérdezhetem hol engedik a sátrazást erre felé.Majd megírom este neked.
üdv:Marcsi
Erdős Maximilián Dátum: 2010-07-22 13:59:53
írta ekkor: 2010-07-22 12:16:52
Szia Marcsi,
6 év Sarti nyaralás után, most megyek hozzád Kefaloniára. A barátnőméket is nagyon fűzöm, de ők csak sátrazni szeretnek, eldugott öbölben. Szerinted van erre lehetőségünk?
Puszi Pintér Irén
Mi is szeretünk eldugott öbölben sátrazni is!Üdv:karesz és a többi kézilabdás