(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Magda Sándor Dátum: 2016-01-03 19:55:39
Sólya Nándor írta ekkor: 2016-01-02 18:25:15
Kedves Grand Tours,Grand Marcsi,Magda Sanyi és Mindenki!Békés Boldog Új Esztendőt és csodálatos nyaralást kívánok mindenkinek a 2016-os évre.Teljen mindenkinek a nyaralása úgy ahogyan azt elképzeli előre és valósuljanak meg az álmaik.Üdvözlettel:Sólya Nándor.ui:Augusztus 27-én Kefalonia!!!!!!!!!!!!!!!!! smile smile smile
Szia Nándi! Köszönöm a biztató szavakat,és az Újévi jókivánságot is. Viszont kivánom Neked is,és minden Görögországba készülőnek ugyanezt. Valóban ahogy írod,Békés legyen,mert most erre lenne a legnagyobb szükség. smile smile
Sólya Nándor Dátum: 2016-01-02 18:25:15
Kedves Grand Tours,Grand Marcsi,Magda Sanyi és Mindenki!Békés Boldog Új Esztendőt és csodálatos nyaralást kívánok mindenkinek a 2016-os évre.Teljen mindenkinek a nyaralása úgy ahogyan azt elképzeli előre és valósuljanak meg az álmaik.Üdvözlettel:Sólya Nándor.ui:Augusztus 27-én Kefalonia!!!!!!!!!!!!!!!!! smile smile smile
Grand Marcsi Dátum: 2015-12-29 09:16:47
Szandi írta ekkor: 2015-12-27 13:26:25
Szia Marcsi! Érdeklődni szerének, hogy jövőre lesz-e változás a fakultatív programokban? Mivel idén szinte mindegyiken voltunk és jövőre is Skala lesz az úti cél :)
Szia Alexandra! Még nem biztos hogy nem lesznek változások,de időben írok ha változik. Mikor jöttök az idén Alexandra? Remélem jól telnek az ünnepek.. üdv Marcsi smile smile smile
Szandi Dátum: 2015-12-27 13:26:25
Szia Marcsi! Érdeklődni szerének, hogy jövőre lesz-e változás a fakultatív programokban? Mivel idén szinte mindegyiken voltunk és jövőre is Skala lesz az úti cél :)
Grand Marcsi Dátum: 2015-12-17 13:10:35
Sólya Nándor írta ekkor: 2015-12-17 11:36:27
Kedves Marcsi!Köszönöm a válaszát.......a Tv nem baj,ha nincs mert úgy sem nézzük.Inkább a borozgatás az erkélyen.Nekünk az többet ér.A bort azért én hozom a pálinkával együtt.Nem iszom mást mint a sajátot.De ez izlés dolga. smile Az infokat meg fogjuk hallgatni és szeretnénk elmenni fakultatívra is,de ez majd ott lent kiderül.Igaz már van elképzelés,de majd szelektálunk,hiszen mindenre úgy sem megyünk el,mert már az évek alatt kitapasztalt fakultatív mennyiségek,melyek egy nyaralás alatt még nem terhelőek maximum a 2 nyaralásonként.Volt,hogy máshol 3-4 fakultatívra is elmentünk és ezután úgy érkeztünk haza,hogy fáradtak voltunk és elveszett az amiért mentünk Görögországba.....a pihenés,strandolás,fürdés,kikapcsolódás.De ez mindenkinek más és más. smile Addig is kívánunk mi is önöknek Kellemes Ünnepeket és Boldog Új Esztendőt.Jövőre találkozunk,ami nincs is már annyira messze,hiszen mindjárt Augusztus lesz.... smile smile smile ...és jövünk.Üdv.
Nagyon kedves öntől Nándor,viszont kívánok minden jót jövő augusztusig smile Boldog Karácsonyt ,egészséget és Boldogabb új Évet! Várom önöket szeretettel smile smile smile üdv Marcsi smile