Kedves Marcsi!Köszönöm a válaszát.......a Tv nem baj,ha nincs mert úgy sem nézzük.Inkább a borozgatás az erkélyen.Nekünk az többet ér.A bort azért én hozom a pálinkával együtt.Nem iszom mást mint a sajátot.De ez izlés dolga.

Az infokat meg fogjuk hallgatni és szeretnénk elmenni fakultatívra is,de ez majd ott lent kiderül.Igaz már van elképzelés,de majd szelektálunk,hiszen mindenre úgy sem megyünk el,mert már az évek alatt kitapasztalt fakultatív mennyiségek,melyek egy nyaralás alatt még nem terhelőek maximum a 2 nyaralásonként.Volt,hogy máshol 3-4 fakultatívra is elmentünk és ezután úgy érkeztünk haza,hogy fáradtak voltunk és elveszett az amiért mentünk Görögországba.....a pihenés,strandolás,fürdés,kikapcsolódás.De ez mindenkinek más és más.

Addig is kívánunk mi is önöknek Kellemes Ünnepeket és Boldog Új Esztendőt.Jövőre találkozunk,ami nincs is már annyira messze,hiszen mindjárt Augusztus lesz....

...és jövünk.Üdv.
Nagyon kedves öntől Nándor,viszont kívánok minden jót jövő augusztusig

Boldog Karácsonyt ,egészséget és Boldogabb új Évet!
Várom önöket szeretettel

üdv
Marcsi