Szia Nándi! Az esti borozgatáshoz vigyetek egy üveg bort,de ha kettőt visztek az a biztos.(jó ezt csak poénból mondtam) Az apartman teljesen jól fel van szerelve,igaz tv nincs de nekünk az nem is hiányzott. Este ki tudtok ülni az erkélyre és alattatok van az étterem,nagyon hangulatos ,nem hangos és jól főznek. Szunyog nem volt jellemző juniusban. A tengert jól láthatod a fenyőfák mögött. Szupermarket és pékség lent az utcában,közel találtok,átlagos árakkal. Gyros a templommal szembeni utcában a legjobb! Fakultativon voltunk a szigettúrán,Myrtos -Bech-en, Argostoliban este, és a legjobb az Ainos-hegyi túrán,amit ne hagyjatok ki . És béreltünk egy napra motort és egy napra autót,amivel bejártunk még sok más helyet,többek közt Assost ,és Fiscardót. Fiscardó mellett van mindkét oldalán egy -egy nagyon szuper Beach,ahol érdemes fürödni. Most ennyi,ha van más kérdésed szivesen válaszolok. Sanyi
Szia Sándor!Köszönöm az infokat...nagyon jók.A TV minket nem érdekel....elég sok hülyeség van így is egész évben...legalább a nyaralás alatt ne nézzük.Amúgy a bor elég lesz amit viszek.Saját megybort,és pálinkát mert másét nem szívesen iszom,mivel nem tudom miként készült.De ez izlés dolga......

A fakultatívokat majd ott döntjük el úgy is,de motorozni szeretnénk ha lehet.Sokat várok ettől a nyaralástól,de az is tuti,hogy úgy kell elindulni,hogy csodás és szép lezs és ez már elég ahoz,hogy minden összejöhessen ott ahol pihenésre vágyik az ember.Üdv.Nándi