Sziasztok!
Picit megdöbbenve látom , hogy főszezonban , a kétlégterű 4 férőhelyes apartmanok ára 66900/főről , 104900/fő-re emelkedett . Ez egy 4 személyes család ( 2 felnőtt és 2 "majdnem felnőtt" gyerek ) esetében , busszal , egy hétre , 152000 forint többlet költséget jelent a tavalyihoz képest .
Az teljesen érthető hogy az árak emelkedtek , de végig nézve a Grand többi ajánlatát , sehol nem tapasztalható ilyen drasztikus emelkedés . (Ez nem túl családbarát döntés)
Természetesen nem muszáj ezt választani , jóval kevesebből kijön 2db kétszemélyes foglalása .
Nem biztos hogy jól látom a dolgokat , javítsatok ki ha tévedek !
Kedves Gábor!Foglaljatok 2db kétszemélyest és természetesen olcsóbban kijöttök.Sajnos az árak itt nagyon elszáltak.Ha jól értem akkor majdnem 40%-al.Én a helyetekben két egymás melletti szobát választanék az emeleten.Így jobban szemmel tarthatjátok a gyerkőcöket.Ha már majdnem "felnőttek" akkor meg gondolom,hogy jobban is örülnének egy kis"szabadságnak".Bár ehez nem tudok hozzászólni,hogy egyedül meritek-e őket hagyni,vagy megosztjátok egymás között a gyerekeket a szobákban.Ha így foglalnátok akkor a 4 személyes árához mérten nagyon sokat spórolhattok.Üdv....