(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Sólya Nándor Dátum: 2015-12-12 18:33:48
Szilágyi Gábor írta ekkor: 2015-12-12 16:51:45
Kedves Nándor ! Előzetesen a Renieri apartman 33-as szobáját néztük ki (külön szobák , de közös konyha , nagy erkély). A tavalyi árakkal kiszámoltam a várható költségeket , ezért is lepődtem meg , amikor kijöttek az idei árak . A gyerekek inkább már csak az én szememben "gyerekek". Biztosan nem bánják a külön szobát . Ha minden jól alakul , akkor 2016.08.20-tól a 14-es és a 15-ös szoba "minket vár" a Mi Abeli apartmanban ! Üdv: Gábor
Kedves Gábor!Szerintem a MI Abelivel jobban jártak.........már sok helyen voltunk ebben a csodálatos országban és a tapasztalatunk az,hogy a legfontosabb a tenger közelsége,strand,éttermek,szórakozóhelyek....a többi majd jön magátol.....kellemes nyaralást kívánok önöknek is.Üdv.....
Szilágyi Gábor Dátum: 2015-12-12 16:51:45
Kedves Nándor ! Előzetesen a Renieri apartman 33-as szobáját néztük ki (külön szobák , de közös konyha , nagy erkély). A tavalyi árakkal kiszámoltam a várható költségeket , ezért is lepődtem meg , amikor kijöttek az idei árak . A gyerekek inkább már csak az én szememben "gyerekek". Biztosan nem bánják a külön szobát . Ha minden jól alakul , akkor 2016.08.20-tól a 14-es és a 15-ös szoba "minket vár" a Mi Abeli apartmanban ! Üdv: Gábor
Sólya Nándor Dátum: 2015-12-12 14:18:58
Szilágyi Gábor írta ekkor: 2015-12-09 17:51:21
Sziasztok! Picit megdöbbenve látom , hogy főszezonban , a kétlégterű 4 férőhelyes apartmanok ára 66900/főről , 104900/fő-re emelkedett . Ez egy 4 személyes család ( 2 felnőtt és 2 "majdnem felnőtt" gyerek ) esetében , busszal , egy hétre , 152000 forint többlet költséget jelent a tavalyihoz képest . Az teljesen érthető hogy az árak emelkedtek , de végig nézve a Grand többi ajánlatát , sehol nem tapasztalható ilyen drasztikus emelkedés . (Ez nem túl családbarát döntés) Természetesen nem muszáj ezt választani , jóval kevesebből kijön 2db kétszemélyes foglalása . Nem biztos hogy jól látom a dolgokat , javítsatok ki ha tévedek !
Kedves Gábor!Foglaljatok 2db kétszemélyest és természetesen olcsóbban kijöttök.Sajnos az árak itt nagyon elszáltak.Ha jól értem akkor majdnem 40%-al.Én a helyetekben két egymás melletti szobát választanék az emeleten.Így jobban szemmel tarthatjátok a gyerkőcöket.Ha már majdnem "felnőttek" akkor meg gondolom,hogy jobban is örülnének egy kis"szabadságnak".Bár ehez nem tudok hozzászólni,hogy egyedül meritek-e őket hagyni,vagy megosztjátok egymás között a gyerekeket a szobákban.Ha így foglalnátok akkor a 4 személyes árához mérten nagyon sokat spórolhattok.Üdv....
Sólya Nándor Dátum: 2015-12-12 14:11:36
Sziasztok!Kefalonia, Mi Abeli befoglalva 2016.08.27-től.Igaz az a szoba amelyiket szerettük volna már elkelt,de sebaj,a mellette lévő lesz a mienk.Már nagyon várjuk.
Vargáné Rubinszki Mária Dátum: 2015-12-12 06:54:54
Grand Marcsi írta ekkor: 2015-12-08 21:24:06
Kedves régi és új utasaink ! Lassan lehet a foglalni a 2016-os szezonra! Szeretettel várunk mindenkit Kefaloniára! Marcsi smile smile smile
Kedves Marcsi! Nálunk megjött a jézsuska, kefalonia máj.28-jun 4 Mi Abel apartman. Nagyon várjuk! Üdvözlettel: Marcsi