Szia Sándor!Örülök,hogy megismertél.....köszönöm.Amúgy az az igazság,hogy nem untuk meg a mindíg csodálatos Kerkyra-t,csupán a nejemmel megbeszéltük,hogy most már / mivel 3-szor már voltunk Kerkyra-n/ menjünk el a mindenki álltal dícsért Kefaloniára.Egyszer már voltunk itt,igaz csak átutazóban mikor Pargán nyaraltunk és onnan indult a Jón-tengeri hajóút nevű fakultatív program.....akkor már megtettszett nekünk is,de elöbb elmentünk Kerkyra-ra és hát még 2-szer mentünk vissza Sidariba.Most szeretnénk ezt a szépséges szigetet is keresztül-kasul bebarangolni,végig motorozni,mint Kerkyrát.Ott szinte mindent bejártunk és most itt is ezt szeretnénk......kinéztük a lehetséges szállásunkat,sőtt már a szobaszám is megvan,mert már átnéztem mindent ami a kínálatban van.Köszönöm a bíztatásodat és,hogy dícséred az álltalunk kiválasztott szállást.Mi nem vagyunk finnyásak és igazából a szállás minősége a kényelem miatt fontos,nem a hang,bútorok és egyebek miatt.Nem sok időt töltünk ott,csak az alvás és az éjjszakai teraszos borozgatások.Hát ennyi lenne és reméljük,hogy jövőre is olyan csodálatos nyaralásunk lehet,mint idén volt.Kívánom nektek is ugyanezt.........már bejártuk Görögország szárazföld részét és a szigetek egy részét.Tervek vannak és lesznek.Bízunk abban,hogy maradéktalanul teljesülhetnek....üdvözlettel......
Szia Nándi! Én meg örülök hogy válaszoltál,mint emlitettem már Kefalonia nekünk nagyon tetszett,pedig már jártam jó pár szigeten. Az első gondolatom a jövő nyárra vonatkozóan Kusadasi lett volna Samos szigettel kombinálva,de a jelenlegi helyzetet látva nem biztos hogy jó ötletnek tűnik,persze még nyárig sokat változhatnak a dolgok a határokon.Jelenleg nem biztos hogy szivesen elindulnék Görög vagy Törökország felé. Mindenesetre mint írtad bizzunk benne hogy jó irányba változik majd minden és valóra tudjuk váltani a terveket. Üdv Neked.....Sanyi