Szia Mária,
kicsit irigyellek. Bár mi 4 évvel ezelőtt voltunk Kefalonián, (azóta minden évben más-más görög helyen nyaraltunk), de még mindig ez a nyaralás volt a csúcs. Ha tehetitek, ne csak egy hétre menjetek, annyi látnivaló van, hogy kevés lesz az egy hét. Marcsival érdemes elmenni minden fakultatívra, szigettúrára, Ithakára, Zakynthosra, Fiscardoba. Nekünk szerencsénk is volt, végig jó időnk volt két hétig, minden kirándulás felejthetetlen élmény volt. Érezzétek jól magatokat !
Köszönöm az infókat. Kefalonia befizetve. Mi a sziget túrát néztük ki magunknak a többit a helyszínen meglátjuk. Nagyon sok felé jártunk már ez hiányzott a bakancs listáról. Üdv:Marcsi