(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Sólya Nándor Dátum: 2015-11-15 15:57:25
Magda Sándor írta ekkor: 2015-11-09 19:06:13
Szia Nándi! Meguntad Korfut? Kefalonia szerintem is szebb,mi Juniusban voltunk,épp a Mi Abelli-ben,nagyon jó szállás,és a sziget is gyönyörű,rengeteg látnivalóval. Ráadásul ott van Marcsi,nem minden szigeten találsz ilyen szuper idegenvezetőt.
Szia Sándor!Örülök,hogy megismertél.....köszönöm.Amúgy az az igazság,hogy nem untuk meg a mindíg csodálatos Kerkyra-t,csupán a nejemmel megbeszéltük,hogy most már / mivel 3-szor már voltunk Kerkyra-n/ menjünk el a mindenki álltal dícsért Kefaloniára.Egyszer már voltunk itt,igaz csak átutazóban mikor Pargán nyaraltunk és onnan indult a Jón-tengeri hajóút nevű fakultatív program.....akkor már megtettszett nekünk is,de elöbb elmentünk Kerkyra-ra és hát még 2-szer mentünk vissza Sidariba.Most szeretnénk ezt a szépséges szigetet is keresztül-kasul bebarangolni,végig motorozni,mint Kerkyrát.Ott szinte mindent bejártunk és most itt is ezt szeretnénk......kinéztük a lehetséges szállásunkat,sőtt már a szobaszám is megvan,mert már átnéztem mindent ami a kínálatban van.Köszönöm a bíztatásodat és,hogy dícséred az álltalunk kiválasztott szállást.Mi nem vagyunk finnyásak és igazából a szállás minősége a kényelem miatt fontos,nem a hang,bútorok és egyebek miatt.Nem sok időt töltünk ott,csak az alvás és az éjjszakai teraszos borozgatások.Hát ennyi lenne és reméljük,hogy jövőre is olyan csodálatos nyaralásunk lehet,mint idén volt.Kívánom nektek is ugyanezt.........már bejártuk Görögország szárazföld részét és a szigetek egy részét.Tervek vannak és lesznek.Bízunk abban,hogy maradéktalanul teljesülhetnek....üdvözlettel......
Veronika Dátum: 2015-11-13 11:10:15
Köszi Sándor! Jövőre lehet Kefaloniára megyünk, bár még semmi sem biztos smile
Anikó Dátum: 2015-11-12 23:47:13
kedves Marcsi! Köszönöm a gyors választ. Üdv. Anikó
Grand Marcsi Dátum: 2015-11-12 17:28:53
Anikó írta ekkor: 2015-11-12 11:59:15
Kedves Fórumozók! Szeretnék infót kapni,hogy szeptember 1-2-3 hetében(akik voltak már ilyen időpontban Kefalónián) milyen időjárás az általános, ill. mi volt a tapasztalat. Előre is köszönöm. Üdv. Anikó
Kedves Anikó! Nagyon kellemes az idő még az augusztusi hőmérséklet érezhető ,meleg a levegő és a tenger is szeptemberben végig. üdv Marcsi smile
Grand Marcsi Dátum: 2015-11-12 17:26:20
Magda Sándor írta ekkor: 2015-11-09 19:21:19
Szia Marcsi! Gondolom pihensz kicsit a hosszú szezon után. Csak egy kérdésem van,te nagy szakértő és tapasztalt vagy Krétában is. Jövő nyarat tervezgetjük ,szerinted Nyugat-Kréta ,vagy Karpathos-sziget a jobb vagy szebb hely? Természetesen csak Kefalonia után. Köszi előre is. Sanyi és Márti. (Junius végén voltunk nálad Kefalonián)
Kedves Sándor! Nyugat-Kréta a javaslatom és természetesen Chanián szállás!!!!:) Nem fogjátok megbánni smile Puszi nektek Marcsi smile