Kedves Magda Sándor! Olvastam, hogy idén a Mi Abeliben volt a szállásotok, szeretném megkérdezni, hogy az apartman alatt üzemelő taverna mennyire volt zavaró/nem zavaró este (éjjel)? Valamint, hogy a szobák felszereltsége, a bútorok minősége milyen volt? Tisztaság? Köszönöm! üdv: Veronika
Szia Veronika! Nem sokat tévedek ha azt mondom,hogy a Mi Abelli apartman a választható szállások közül a legjobb. Skala fő utcáján van,közel a parthoz, szépen felszerelt ,tiszta.Az hogy alatta van az étterem nekünk nem volt zavaró,pedig az utcára néző 14-es-ben voltunk. Hozzáteszem hogy én kifejezetten szeretem ha este kiülünk a teraszra,akkor nyüzsgést lássak,ne a szomszéd ház falát,vagy egy bokrot.Egyébként nagyon jól főznek az étteremben,és barátságosak.Üdv Sanyi Ha jót akartok akkor Mi Abelli-t válasszátok.