(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Anikó Dátum: 2015-11-09 16:30:27
Kedves Fórumozók! Szeretnék infót kapni,hogy szeptember 1-2-3 hetében(akik voltak már ilyen időpontban Kefalónián) milyen időjárás az általános, ill. mi volt a tapasztalat. Előre is köszönöm. Üdv. Anikó
Kusnyerik Mónika Dátum: 2015-11-08 17:47:45
Kefalónia :) https://www.youtube.com/watch?v=SVIhsN1EhYM&feature=youtu.be
Grand Marcsi Dátum: 2015-11-02 08:39:08
Sólya Nándor írta ekkor: 2015-10-31 16:29:41
Köszönöm a választ......amint lehet foglalunk is.Már csak az idő hossza ami zavar egy kicsit,mert olyan messze van még a 2016 nyár.Üdvözlettel....
Kedves Nándor! Jó foglalást és türelmet a várakozáshoz..az időt sajnos nem tudom sürgetni! smile Minden jót addig is! Üdv Marcsi smile
Sólya Nándor Dátum: 2015-10-31 16:29:41
Grand Marcsi írta ekkor: 2015-10-29 10:55:16
Kedves Nándor! A Mi Abeli szállásunk van 100m-re a tengertől csupán. Super Market ,éttermek,stb pár lépésnyire megtalálhatóak. Szeretettel várom majd,addig is minden jót ! Üdv Marcsi
Köszönöm a választ......amint lehet foglalunk is.Már csak az idő hossza ami zavar egy kicsit,mert olyan messze van még a 2016 nyár.Üdvözlettel....
Grand Marcsi Dátum: 2015-10-29 10:55:16
Sólya Nándor írta ekkor: 2015-10-16 14:40:37
Kedves Grand Marcsi!Tudom,hogy még ez talán korai,mert a jövő év még messze van és csak most zárult le a szezon az idei évre.De mivel 2016-ban szeretnénk Kefaloniára utazni,ezért kérdezném,hogy melyik apartmann az amelyik valóban a legközelebb van a tengerparthoz.Mivel már Decemberben de legkésőbb 2016 Januárban szeretnék foglalni,ezért már most szeretném átgondolni,hogy melyik lehetne a legmegfelelőbb a számunkra.Minden információ érdekel,de akár a Supermarketek közelsége is vagy a kölcsönzőké is érdekel.Előre is köszönöm az információkat.Mert amint kijön az első árlista én már szeretnék foglalni is.Üdvözlettel.
Kedves Nándor! A Mi Abeli szállásunk van 100m-re a tengertől csupán. Super Market ,éttermek,stb pár lépésnyire megtalálhatóak. Szeretettel várom majd,addig is minden jót ! Üdv Marcsi