Kedves Grand Marcsi!Tudom,hogy még ez talán korai,mert a jövő év még messze van és csak most zárult le a szezon az idei évre.De mivel 2016-ban szeretnénk Kefaloniára utazni,ezért kérdezném,hogy melyik apartmann az amelyik valóban a legközelebb van a tengerparthoz.Mivel már Decemberben de legkésőbb 2016 Januárban szeretnék foglalni,ezért már most szeretném átgondolni,hogy melyik lehetne a legmegfelelőbb a számunkra.Minden információ érdekel,de akár a Supermarketek közelsége is vagy a kölcsönzőké is érdekel.Előre is köszönöm az információkat.Mert amint kijön az első árlista én már szeretnék foglalni is.Üdvözlettel.
Kedves Nándor!
A Mi Abeli szállásunk van 100m-re a tengertől csupán.
Super Market ,éttermek,stb pár lépésnyire megtalálhatóak.
Szeretettel várom majd,addig is minden jót !
Üdv
Marcsi