(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Grand Marcsi Dátum: 2015-10-29 10:51:05
Somogyi Ottó írta ekkor: 2015-10-06 18:33:45
Helló Marcsi ! Köszönjük a vendéglátást , jól éreztük magunkat , remélem a lelkivilágodat nem zökkentettük nagyon ki , ha eltudod viselni , talán jövóre is háborgatunk . Addig is reklámozom Kefalóniát párszáz fényképpel , mert nagyon szófogadó vagyok :) csak kevesen tudják , sokan nem hiszik :) Végezetűl , éljen Kefalónia , éljen a Grandtours éljen Marcsi és éljen Bánkút !!!!!!!!!!! :):):)
Kedves Ottó! Nem beszélgetsz magadban smile Szeretettel várlak benneteket jövőre is,és csak reklámozd tovább a szigetet smile magam sem teszek másként:) Minden jót neked addig is! üdv Marcsi smile
Kékesi Dátum: 2015-10-29 10:42:17
tóth zoltán írta ekkor: 2015-08-18 22:46:41
köszi Marcsi! úgy néz ki vannak járatok..már csak az a kérdés ha pár nappal hosszabb lenne megoldható? úgy értem kb turnusváltás előtt pár nappal érkeznék..persze tudom attól is függ van-e üres szállás.de ha van akkor mehet? a terv természetesen az Anna lenne de ha mondjuk előtte pár nap másik apartamanban van sem gond..elméletileg az október első hetén lenne..most ahogy nézem vannak üres szobák még..
Kedves Zoltán! Szeretném megkérdezni hogy sikerült-e repülőjegyet szerezni? Ha igen, milyen módon? A transzfer megoldódott? Válaszodat előre is köszönöm! Üdv: Mariann
Somogyi Ottó Dátum: 2015-10-26 19:59:46
Asteraki írta ekkor: 2015-10-25 14:59:34
Kedves Ottó! A képeid csodálatosak!!! Gratulálok! Két év múlva...irány Kefalónia :)
Kedves Asteraki ! Köszönöm szépen ! Jó utat kívánok és sok szép élményt :)
Asteraki Dátum: 2015-10-25 14:59:34
Somogyi Ottó írta ekkor: 2015-10-08 19:53:30
Látom itt már bezártak csak magammal társaloghatok . Na nem baj majd jövőre itt fojtatjuk . Egy kis izelítő , mit lehet látni Kefalonián. Fotók a szigetről itt ::::: - http://www.panoramio.com/user/4217889 - :::::
Kedves Ottó! A képeid csodálatosak!!! Gratulálok! Két év múlva...irány Kefalónia :)
Sólya Nándor Dátum: 2015-10-16 14:40:37
Kedves Grand Marcsi!Tudom,hogy még ez talán korai,mert a jövő év még messze van és csak most zárult le a szezon az idei évre.De mivel 2016-ban szeretnénk Kefaloniára utazni,ezért kérdezném,hogy melyik apartmann az amelyik valóban a legközelebb van a tengerparthoz.Mivel már Decemberben de legkésőbb 2016 Januárban szeretnék foglalni,ezért már most szeretném átgondolni,hogy melyik lehetne a legmegfelelőbb a számunkra.Minden információ érdekel,de akár a Supermarketek közelsége is vagy a kölcsönzőké is érdekel.Előre is köszönöm az információkat.Mert amint kijön az első árlista én már szeretnék foglalni is.Üdvözlettel.