Helló Marcsi ! Köszönjük a vendéglátást , jól éreztük magunkat , remélem a lelkivilágodat nem zökkentettük nagyon ki , ha eltudod viselni , talán jövóre is háborgatunk . Addig is reklámozom Kefalóniát párszáz fényképpel , mert nagyon szófogadó vagyok :) csak kevesen tudják , sokan nem hiszik :) Végezetűl , éljen Kefalónia , éljen a Grandtours éljen Marcsi és éljen Bánkút !!!!!!!!!!! :):):)
Kedves Ottó!
Nem beszélgetsz magadban

Szeretettel várlak benneteket jövőre is,és csak reklámozd tovább a szigetet

magam sem teszek másként:)
Minden jót neked addig is!
üdv
Marcsi