(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Somogyi Ottó Dátum: 2015-10-14 10:22:07
Kaló Krisztina írta ekkor: 2015-10-12 22:05:21
Nagyon szépek a képeid, gratulálok!
Kedves Krisztina ! Nagyon szépen köszönöm az elismerést , bárcsak az én érdemem lenne . Azt hiszem csak a gépet illeti .
Kaló Krisztina Dátum: 2015-10-12 22:05:21
Somogyi Ottó írta ekkor: 2015-10-08 19:53:30
Látom itt már bezártak csak magammal társaloghatok . Na nem baj majd jövőre itt fojtatjuk . Egy kis izelítő , mit lehet látni Kefalonián. Fotók a szigetről itt ::::: - http://www.panoramio.com/user/4217889 - :::::
Nagyon szépek a képeid, gratulálok!
Nagy Mária Dátum: 2015-10-12 11:30:09
Kedves Ottó! Holnap már mindenki hazafelé indul s lezárul ez a szezon is. Szerencsésnek mondhatjuk magunkat, hogy részt vehettünk ezeken az utakon /mi Neos Marmarasban voltunk/ és láthattuk azt a sok csodát, amit Görögországban mindenhol fel lehet fedezni. Most már valószínű csendes időszak kezdődik a fórumon is, majd szerintem december környékén élénkül meg újra, mert az előző évbe is ekkor jelent meg a honlapon az új évad kínálata, s onnantól lehet már foglalni is. Bízunk benne, hogy jövőre is megadatik az utazás lehetősége, mert ha igen mi valószínű újra ezt a megunhatatlan országot választjuk. A fotókat megnéztem: gyönyörűek!! és persze a téma sem utolsó. Kellemes telelést és sok szép utat jövőre. üdvözlettel Mária Szegedről
Somogyi Ottó Dátum: 2015-10-08 19:53:30
Látom itt már bezártak csak magammal társaloghatok . Na nem baj majd jövőre itt fojtatjuk . Egy kis izelítő , mit lehet látni Kefalonián. Fotók a szigetről itt ::::: - http://www.panoramio.com/user/4217889 - :::::
Somogyi Ottó Dátum: 2015-10-06 18:33:45
Helló Marcsi ! Köszönjük a vendéglátást , jól éreztük magunkat , remélem a lelkivilágodat nem zökkentettük nagyon ki , ha eltudod viselni , talán jövóre is háborgatunk . Addig is reklámozom Kefalóniát párszáz fényképpel , mert nagyon szófogadó vagyok :) csak kevesen tudják , sokan nem hiszik :) Végezetűl , éljen Kefalónia , éljen a Grandtours éljen Marcsi és éljen Bánkút !!!!!!!!!!! :):):)