Kedves Marcsi.
Szept. 25.-én indulnánk 4 fővel Skala-ra, majd további 8 fő csatlakozna hozzánk 1 hét múlva.
A Röszkei helyzet miatt van e valami változás a Busz úttal kapcsolatban, egyáltalán elindul e a turnus?
Tudom, hogy az eljövendők befolyásolják a dolgokat, csak egy aktuális tájékoztatást szeretnék kérni.
Köszönöm a választ.
Üdv Zoltán.
Kedves Zoltán !
A facebookon a Grand Tours oldalán megtalálhatjátok az útvonalat ami változott a határ helyzet miatt.
Románia felé tesznek egy kis kerülőt a buszaink ami kb: 1-2 órával lessz több ,de a vendégeink biztonsága nagyon fontos számunkra ,így aggodalomra semmi ok.
Október 10.-én zárul az idei szezonunk és ez nem változik.
Jó utat majd idefelé !
üdv
Marcsi