(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Grand Marcsi Dátum: 2015-09-14 21:26:28
Kedves Fórumozók! Vasárnapig 20.-ig mutatja az időjárást 32 fok körül:) Jó utat majd ide Kefaloniára üdv Marcsi smile smile smile
Smajda Kata Dátum: 2015-09-13 16:22:18
Szia Marcsi! Lehet már időjárás előjelzést látni szept 25- okt 4 közötti időpontra? Remélem nem fog esni :)
Felföldi Ildikó Dátum: 2015-09-10 16:27:45
Kedves Marcsi! Holnap indulunk Skalaba! Kicsit félve, hisz itthon nagyon hideg van! Remélem azért még tudunk majd fürödni a tengerben, s napozni a parton! Üdvözlet: Felföldi Ildikó
Grand Marcsi Dátum: 2015-09-02 20:51:03
Lázók Zsuzsa írta ekkor: 2015-09-02 18:38:39
Szia Marcsi! milyen az időjárás kint? eső várható jövő hétre? pénteken indulunk, már tűkön ülünk :) Üdv előre is smile smile smile
Szia Zsuzsi! Meleg van természetesen 35 fokok napközben este 27...egyenlőre nem látok változást..de csak 7 napra előre tudom megnézni:) jó utat majd ! üdv Marcsi
Grand Marcsi Dátum: 2015-09-02 20:49:04
Dömötör Gabi írta ekkor: 2015-09-02 08:05:56
Kedves Buszos Utasok, Marcsi! Egy dologban szeretném a segítségetek kérni; van a buszokon wifi? Köszönöm, Gabi smile
Kedves Gabi! Nincs wi-fi a buszainkon...egyenlőre..:) üdv Marcsi