Kedves Fórumozók!
Vasárnapig 20.-ig mutatja az időjárást 32 fok körül:)
Jó utat majd ide Kefaloniára üdv
Marcsi
Smajda Kata Dátum: 2015-09-13 16:22:18
Szia Marcsi! Lehet már időjárás előjelzést látni szept 25- okt 4 közötti időpontra? Remélem nem fog esni :)
Felföldi Ildikó Dátum: 2015-09-10 16:27:45
Kedves Marcsi! Holnap indulunk Skalaba! Kicsit félve, hisz itthon nagyon hideg van! Remélem azért még tudunk majd fürödni a tengerben, s napozni a parton! Üdvözlet: Felföldi Ildikó
Grand Marcsi Dátum: 2015-09-02 20:51:03
Lázók Zsuzsa írta ekkor: 2015-09-02 18:38:39
Szia Marcsi! milyen az időjárás kint? eső várható jövő hétre? pénteken indulunk, már tűkön ülünk :) Üdv előre is
Szia Zsuzsi!
Meleg van természetesen 35 fokok napközben este 27...egyenlőre nem látok változást..de csak 7 napra előre tudom megnézni:)
jó utat majd !
üdv
Marcsi
Grand Marcsi Dátum: 2015-09-02 20:49:04
Dömötör Gabi írta ekkor: 2015-09-02 08:05:56
Kedves Buszos Utasok, Marcsi!
Egy dologban szeretném a segítségetek kérni; van a buszokon wifi? Köszönöm, Gabi
Kedves Gabi!
Nincs wi-fi a buszainkon...egyenlőre..:)
üdv
Marcsi