Kedves Ufóczki Úr és Marcsi!
Mi már sajnos megjártuk Kefalóniát, de visszavágyunk!!! Teljesen felcsigázott a sárkányrepülős program. Lehet erről bővebb információt tudni? Van ilyen lehetőség mindenki részére, vagy csak egyedi eset volt.
Kedves Titusz!
A fő szezonban van ilyen lehetőség de ez nem állandó..és nem a mi programunk egy helyi ember teszi mindenki számára lehetővé az ugrást..hogy jövőre lessz -e az nem biztos egyáltalán.!
üdv
Marcsi