(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Lázók Zsuzsa Dátum: 2015-09-02 18:38:39
Szia Marcsi! milyen az időjárás kint? eső várható jövő hétre? pénteken indulunk, már tűkön ülünk :) Üdv előre is smile smile smile
Sinka Viktória Dátum: 2015-09-02 11:01:18
Dömötör Gabi írta ekkor: 2015-09-02 08:05:56
Kedves Buszos Utasok, Marcsi! Egy dologban szeretném a segítségetek kérni; van a buszokon wifi? Köszönöm, Gabi smile
Az elmúlt évekbe nem volt, és most augusztusban sem :)
Dömötör Gabi Dátum: 2015-09-02 08:05:56
Kedves Buszos Utasok, Marcsi! Egy dologban szeretném a segítségetek kérni; van a buszokon wifi? Köszönöm, Gabi smile
Grand Marcsi Dátum: 2015-08-31 20:19:38
Orsi írta ekkor: 2015-08-29 20:42:42
Kedves Ufóczki Úr és Marcsi! Mi már sajnos megjártuk Kefalóniát, de visszavágyunk!!! Teljesen felcsigázott a sárkányrepülős program. Lehet erről bővebb információt tudni? Van ilyen lehetőség mindenki részére, vagy csak egyedi eset volt.
Kedves Titusz! A fő szezonban van ilyen lehetőség de ez nem állandó..és nem a mi programunk egy helyi ember teszi mindenki számára lehetővé az ugrást..hogy jövőre lessz -e az nem biztos egyáltalán.! üdv Marcsi
Kovács Éva Dátum: 2015-08-31 15:26:46
Kaló Krisztina írta ekkor: 2015-08-29 22:09:40
Kedves Éva! Ma hajnalban léptük át a görög határt és sehol nem találkozunk, de még csak nem is láttunk bevándorlókat. Teljesen akadálymentesen értünk le, még csak várakozni sem kellett egyetlen határon sem. Jó utat! Kriszti smile
Kedves Kriszti! Köszi szépen, hogy írtál! Örülök a jó hírnek! :) Jó nyaralást Nektek! Éva