(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Kaló Krisztina Dátum: 2015-08-29 22:09:40
Kovács Éva írta ekkor: 2015-08-26 22:02:08
Szia! Mi kocsival megyünk jövő héten, érdeklődni szeretnék, hogy az ajánlott útvonalon biztonságosan meg lehet e közelíteni Görögországot? (A menekült áradat miatt kérdezem) A buszok a megszokott útvonalon fognak közlekedni? Köszi előre is. Üdv. Kovács Éva
Kedves Éva! Ma hajnalban léptük át a görög határt és sehol nem találkozunk, de még csak nem is láttunk bevándorlókat. Teljesen akadálymentesen értünk le, még csak várakozni sem kellett egyetlen határon sem. Jó utat! Kriszti smile
Orsi Dátum: 2015-08-29 20:42:42
Kedves Ufóczki Úr és Marcsi! Mi már sajnos megjártuk Kefalóniát, de visszavágyunk!!! Teljesen felcsigázott a sárkányrepülős program. Lehet erről bővebb információt tudni? Van ilyen lehetőség mindenki részére, vagy csak egyedi eset volt.
Grand Marcsi Dátum: 2015-08-28 16:48:59
Kovács Éva írta ekkor: 2015-08-26 22:02:08
Szia! Mi kocsival megyünk jövő héten, érdeklődni szeretnék, hogy az ajánlott útvonalon biztonságosan meg lehet e közelíteni Görögországot? (A menekült áradat miatt kérdezem) A buszok a megszokott útvonalon fognak közlekedni? Köszi előre is. Üdv. Kovács Éva
Kedves Éva! Minden héten jönnek autós vendégeink is ,nem panaszkodnak zaklatókra..minden a rendes úton halad ...a buszaink is... Jó utat majd ! Üdv Marcsi
Horváth Tamásné Dátum: 2015-08-27 10:45:22
Grand Marcsi írta ekkor: 2015-08-26 21:40:02
Szia Tamás! A legeslegjobb évek óta a QBE...ez nem vitás! üdv Marcsi smile
Köszönöm :D
Kovács Éva Dátum: 2015-08-26 22:02:08
Szia! Mi kocsival megyünk jövő héten, érdeklődni szeretnék, hogy az ajánlott útvonalon biztonságosan meg lehet e közelíteni Görögországot? (A menekült áradat miatt kérdezem) A buszok a megszokott útvonalon fognak közlekedni? Köszi előre is. Üdv. Kovács Éva