Szia! Mi kocsival megyünk jövő héten, érdeklődni szeretnék, hogy az ajánlott útvonalon biztonságosan meg lehet e közelíteni Görögországot? (A menekült áradat miatt kérdezem) A buszok a megszokott útvonalon fognak közlekedni? Köszi előre is. Üdv. Kovács Éva
Kedves Éva! Ma hajnalban léptük át a görög határt és sehol nem találkozunk, de még csak nem is láttunk bevándorlókat. Teljesen akadálymentesen értünk le, még csak várakozni sem kellett egyetlen határon sem. Jó utat! Kriszti