(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Grand Marcsi Dátum: 2015-08-26 21:40:02
Horváth Tamásné írta ekkor: 2015-08-26 14:36:49
Szia Marcsi! Szeretnék utasbiztosítást kötni a nyaralás idejére. Te melyik biztosítót ajánlod? Melyikkel járok Kefalónián a legjobban? Válaszod előre köszönöm. Üdv. Tamás
Szia Tamás! A legeslegjobb évek óta a QBE...ez nem vitás! üdv Marcsi smile
Grand Marcsi Dátum: 2015-08-26 21:38:19
Ufóczki írta ekkor: 2015-08-25 14:24:36
Kedves Marcsi ! Szeretnénk megköszönni a Kefalónián töltött egy hetet,én különösen a hegyi túrát (a tavalyit és az ideit egyaránt) és a gyors "ügyintézést" a siklórepülésnél, a feleségem a segítségedet az orvosnál,a fiúk a kedvességedet ,az autónk pedig a közreműködésedet az autóbérlésnél,hiszen így pihenhetett néhány napot smile . Külön köszönöm a türelmedet,humorodat (néhány poénodból szállóige lett családon belül smile ) és azt,hogy bár egyénileg utazó-mászkáló-túrázó típusok vagyunk,nem erőltettél ránk semmit,viszont mindig számíthattunk a segítségedre.Ennek a hátulütője,hogy valószínüleg jövőre is megyünk,nem úszod meg,ha már így megfertőződtünk kefalonitisszel. smile Bevalljuk,egyénileg is "fölsunnyogtunk" az Ainosra, és jövőre is megtesszük,de a hegyi túrádat jövőre sem hagyjuk ki! (Hm,Ithaka sem volt rossz!!) Kívánunk további jó munkát,sok mosolyt,kevés bosszúságot! Efharisto!! Bálint-Zsombi-Picur és Marci u.i. megszavaztuk Neked a "Hellas legjobb idvezetője" díjat 4-0 szavazattal smile ,majd küldjük!!!!
Kedves Ufóczki család ! Ismét örültem hogy itt voltatok,és ujra majd várlak benneteket vissza:) Minden jót nektek is mill. puszi az egész családnak:) Marcsi smile smile smile smile smile smile smile smile smile
Horváth Tamásné Dátum: 2015-08-26 14:36:49
Szia Marcsi! Szeretnék utasbiztosítást kötni a nyaralás idejére. Te melyik biztosítót ajánlod? Melyikkel járok Kefalónián a legjobban? Válaszod előre köszönöm. Üdv. Tamás
Nagy Gabriella Dátum: 2015-08-26 00:17:41
Szia Marcsi! Pár napja írtam emailt, kérlek ha lesz egy kis időd nézd meg, várjuk a válaszod amit előre is köszönünk szépen! Nemsokára újra találkozunk! Nagy Gabriella
Ufóczki Dátum: 2015-08-25 14:24:36
Kedves Marcsi ! Szeretnénk megköszönni a Kefalónián töltött egy hetet,én különösen a hegyi túrát (a tavalyit és az ideit egyaránt) és a gyors "ügyintézést" a siklórepülésnél, a feleségem a segítségedet az orvosnál,a fiúk a kedvességedet ,az autónk pedig a közreműködésedet az autóbérlésnél,hiszen így pihenhetett néhány napot smile . Külön köszönöm a türelmedet,humorodat (néhány poénodból szállóige lett családon belül smile ) és azt,hogy bár egyénileg utazó-mászkáló-túrázó típusok vagyunk,nem erőltettél ránk semmit,viszont mindig számíthattunk a segítségedre.Ennek a hátulütője,hogy valószínüleg jövőre is megyünk,nem úszod meg,ha már így megfertőződtünk kefalonitisszel. smile Bevalljuk,egyénileg is "fölsunnyogtunk" az Ainosra, és jövőre is megtesszük,de a hegyi túrádat jövőre sem hagyjuk ki! (Hm,Ithaka sem volt rossz!!) Kívánunk további jó munkát,sok mosolyt,kevés bosszúságot! Efharisto!! Bálint-Zsombi-Picur és Marci u.i. megszavaztuk Neked a "Hellas legjobb idvezetője" díjat 4-0 szavazattal smile ,majd küldjük!!!!