(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Olivér Dátum: 2015-07-14 16:23:27
Olivér írta ekkor: 2015-07-14 16:20:10
Szia Alexandra! Remélem nem baj, hogy válaszoltam, de vasárnap jöttünk meg még frissek az emlékek. :) Hétfő szigettúra, kedd Myrtos Beach, szerda Zakynthos, azt hiszem szerdán lett volna eredetileg Aionos-hegyi túra, csütörtök volt azt hiszem Fiskardo, pénteken Ithaka. Csütörtökön volt még 2 Beach túra is, ez nincs a katalógusba 20 Euró. Görög est most nem ugrik be ilyen szerda-csütörtök körül este 20 fele. Árak megegyeznek a katalógusba foglaltakkal. Ha nincs elég jelentkező elmaradhatnak programok pl. nálunk ilyen volt az Argostolli esti bevásárlás és séta.
Ja és szigettúrán van plussz költségként egy 4 meg egy 6 eurós tétel. A Drogarati cseppkőbarlangba a belépő és a Mellisani barlangba a csónakázás.
Olivér Dátum: 2015-07-14 16:20:10
Szandi írta ekkor: 2015-07-14 12:05:59
Kedves Marcsi! Érdeklődni szeretnék hogy a kefaloniai szigettúra, Aionos-hegyi túra és a hajókirándulás Zakynthosra melyik napokon van és mennyibe kerülnek belépőkkel együtt?
Szia Alexandra! Remélem nem baj, hogy válaszoltam, de vasárnap jöttünk meg még frissek az emlékek. :) Hétfő szigettúra, kedd Myrtos Beach, szerda Zakynthos, azt hiszem szerdán lett volna eredetileg Aionos-hegyi túra, csütörtök volt azt hiszem Fiskardo, pénteken Ithaka. Csütörtökön volt még 2 Beach túra is, ez nincs a katalógusba 20 Euró. Görög est most nem ugrik be ilyen szerda-csütörtök körül este 20 fele. Árak megegyeznek a katalógusba foglaltakkal. Ha nincs elég jelentkező elmaradhatnak programok pl. nálunk ilyen volt az Argostolli esti bevásárlás és séta.
Szandi Dátum: 2015-07-14 12:05:59
Kedves Marcsi! Érdeklődni szeretnék hogy a kefaloniai szigettúra, Aionos-hegyi túra és a hajókirándulás Zakynthosra melyik napokon van és mennyibe kerülnek belépőkkel együtt?
Grand Marcsi Dátum: 2015-07-13 20:07:56
Kiss írta ekkor: 2015-07-13 00:49:26
Szia Marcsi! Napernyőt, amennyiben nem szeretnénk bérelni, be lehet szerezni valahol? Köszi! :)
Szia Kiss! Minden super marketben kapható,egy percig se aggódj emiatt! smile smile smile üdv Marcsi smile
Olivér Dátum: 2015-07-13 19:49:24
Grand Marcsi írta ekkor: 2015-07-04 00:37:31
Jó utat Olivér! smile smile smile
Köszi! Meg volt! :)