(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Olivér Dátum: 2015-07-13 19:46:02
Sziasztok! Mi tegnap este értünk haza Kefelóniáról. Minden szép és minden jó volt! Csak kár hogy ilyen hamar vége lett! Köszönjük szépen csodás nyaralást Marcsinak! Ha összeszedem magam akkor írkálok majd egy élménybeszámolót, de addig is ha bárkinek bármi kérdése van szívesen válaszolok én is!
Kiss Dátum: 2015-07-13 00:49:26
Szia Marcsi! Napernyőt, amennyiben nem szeretnénk bérelni, be lehet szerezni valahol? Köszi! :)
Grand Marcsi Dátum: 2015-07-12 21:48:11
Kecskés Nikolett írta ekkor: 2015-07-12 16:35:53
Kedves Marcsi, Kedves már hazatért utastársak ! Augusztusi indulással foglaltuk le kefalóniai nyaralásunkat és még jóval indulás előtt szeretnénk érdeklődni, mit s hogyan érdemes :) . Az utas tájékoztatóban az áll ,hogy a buszra hűtőtáskát felvinni tilos. Ez valóban így is van ? Nincs kivétel ? Amennyiben igen , akkor a négy óránkénti pihenők alkalmával hozzáférhetünk a raktérbe lerakott csomagokhoz vagy legközelebb csak kint ? Ami az apartmanok felszereltségét illeti érdemes magunkkal vasalót, kávé főzőt, edényeket vinni vagy ezek az apartman recepcióján beszerezhetőek ? Autóbérlés kapcsán is keresgéltünk . A következő link nagyvonalakban állja helyét : http://www.pefanis-carhire.com/en/bookings/index Érdemes már itthon , előre foglalni vagy van garantáltan szabad autó minden nap ? Valamint a legfontosabb kérdés . Mennyire érzékelhető Kefalónián a jelenlegi bizonytalan gazdasági helyzet ? Jelentős árváltozás tapasztalható ? Előre is köszönök szépen minden hasznos hozzászólást !
Kedves Nikolett! Nem lehet hűtőtáskát senkinek fölvinni az utastérbe,nem lehetne tőle közlekedni. Pihenők alkalmával sem lehetséges hogy a 82 utas hozzáférjen a a hűtőtáskáihoz.A klímás buszainkban semmi gond nem lesz ha fölviszed a szendvicseket az induláskor.Az apartmanok fölszereltségét az általad kiválasztott háznál megtalálod.Kávéfőző nincs sehol filteres kávé és teafőző csak a Mi abeliben található. Edényeket sem kell hoznod ,a fölszereltségben ez is található. Vasalóm van ha szükséged lesz rá,és az autó bérlésében is segítek. Semmi nem érezhető abból amit a hírekben állítanak...minden nyugodt,a polcok mindenhol tele áruval,üzemanyag is van ,az árak sem változtak. Az angol turisták nem hitték el a sok hazugságot amit a média állít csak a magyarok amit nagyon sajnálok.Mosolygós görögökkel és nyugalommal fogsz majd itt találkozni a szigetünkön. Legyen majd jó utatok! Addig is minden jót ,üdv neked Marcsi smile smile smile
Kecskés Nikolett Dátum: 2015-07-12 16:35:53
Kedves Marcsi, Kedves már hazatért utastársak ! Augusztusi indulással foglaltuk le kefalóniai nyaralásunkat és még jóval indulás előtt szeretnénk érdeklődni, mit s hogyan érdemes :) . Az utas tájékoztatóban az áll ,hogy a buszra hűtőtáskát felvinni tilos. Ez valóban így is van ? Nincs kivétel ? Amennyiben igen , akkor a négy óránkénti pihenők alkalmával hozzáférhetünk a raktérbe lerakott csomagokhoz vagy legközelebb csak kint ? Ami az apartmanok felszereltségét illeti érdemes magunkkal vasalót, kávé főzőt, edényeket vinni vagy ezek az apartman recepcióján beszerezhetőek ? Autóbérlés kapcsán is keresgéltünk . A következő link nagyvonalakban állja helyét : http://www.pefanis-carhire.com/en/bookings/index Érdemes már itthon , előre foglalni vagy van garantáltan szabad autó minden nap ? Valamint a legfontosabb kérdés . Mennyire érzékelhető Kefalónián a jelenlegi bizonytalan gazdasági helyzet ? Jelentős árváltozás tapasztalható ? Előre is köszönök szépen minden hasznos hozzászólást !
dr. Ilosvay Katalin Dátum: 2015-07-11 07:49:22
Szaisztok, ha valaki autóval jött haza mostanában, írja meg milyen volt. Volt-e valami gond? Köszi.