(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

dr. Ilosvay Katalin Dátum: 2015-07-10 06:24:46
Kedves Tomposné Andi mi a két hét múlva megyünk a Mi Abellibe, 7-es szoba, tudsz valamit írni róla?
Grand Marcsi Dátum: 2015-07-09 23:34:57
Tóth Sándor írta ekkor: 2015-07-09 11:29:13
Kedves Marcsi, Most szombaton (07.18) erkezunk Skala -ba. "A" tipusu, klimas autot hirdetnek 239 Euro / 7 nap -tol. Erdemes ezt online lefoglalni? Vannak ennel esetleg jobb ajanlatok? Koszonom a segitseget es a ram szant idot! udv. /Sandor
Kedves Sándor! Itt személyesen segítek mindenkinek a bérlésben...és a jobb árban.. Jó utat majd üdv Marcsi
Tóth Sándor Dátum: 2015-07-09 11:29:13
Kedves Marcsi, Most szombaton (07.18) erkezunk Skala -ba. "A" tipusu, klimas autot hirdetnek 239 Euro / 7 nap -tol. Erdemes ezt online lefoglalni? Vannak ennel esetleg jobb ajanlatok? Koszonom a segitseget es a ram szant idot! udv. /Sandor
Grand Marcsi Dátum: 2015-07-08 21:51:34
Tájékoztatás! Minden nyugodt Kefalonián ,nincsennek bevándorlók,a bank autómatákból kényelmesen lehet levenni pénzt,üzemanyag is van az autóknak,nincsen sztrájk sehol és minden helyi görög,szeretettel várja velem együtt a kedves utasokat Magyarországról! Jó utat majd ide Skalába! Marcsi id.vez
Grand Marcsi Dátum: 2015-07-08 21:30:09
Tomposné Andi írta ekkor: 2015-07-08 18:59:38
Kedves Marcsi!Nagyon jól éreztük magunkat a múlt héten Kefalónián.Bár csak még mindig ott lehetnénk a csodás Myrthos beach-en,Assoson,vagy Zakynthoson.A Mi Abelli apartmannal meg voltunk elégedve.Köszi,hogy szereztél nekünk sajtreszelőt!Szép időt,sok problémamentes vendéget,jó szezont kívánunk!!!!Mindenkinek meséljük milyen gyönyörű Kefalónia.Küldjük a vendégeket Neked!!!Üdv:Andi
Szia Andi! Örülök hogy meg ismerhettelek benneteket,és hogy jól éreztétek magatokat ezen a szép szigeten. Köszönöm a kedves szavakat és hogy küldötök vendégeket. Minden jót továbbra is nektek,további szép nyarat. Üdv nektek,puszi Marcsi