Kedves Marcsi!Nagyon jól éreztük magunkat a múlt héten Kefalónián.Bár csak még mindig ott lehetnénk a csodás Myrthos beach-en,Assoson,vagy Zakynthoson.A Mi Abelli apartmannal meg voltunk elégedve.Köszi,hogy szereztél nekünk sajtreszelőt!Szép időt,sok problémamentes vendéget,jó szezont kívánunk!!!!Mindenkinek meséljük milyen gyönyörű Kefalónia.Küldjük a vendégeket Neked!!!Üdv:Andi
Szia Andi!
Örülök hogy meg ismerhettelek benneteket,és hogy jól éreztétek magatokat ezen a szép szigeten.
Köszönöm a kedves szavakat és hogy küldötök vendégeket.
Minden jót továbbra is nektek,további szép nyarat.
Üdv nektek,puszi
Marcsi