Szia Marcsi,
köszi az infót, nagyon nem ijedtünk meg , semmi sem tart vissza. Kiliyni felől megyünk, tavaly voltunk Zakinthoson, akkor is onnan mentünk a komppal. Ezt az utat ismerjük, a Macedon- Görög határon alszunk és reggel onnan indulunk a komphoz. Ha van jobb út írd meg légyszíves. Előre is köszi.
Szia kedves Katalin!
Van egy másik lehetőség is a Lefkada/ Vassiliki kikötőből induló komppal 1 óra alatt átértek Fiscardoba Kefaloniára,így 150 km-t megspóroltok és a Rio-Antirió híd díját.A menetrendet a www.gtp.gr oldalon nézheted meg.
Jó utat majd ide:)
üdv
Marcsi