(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Grand Marcsi Dátum: 2015-07-08 21:25:22
Bodnár Barbara írta ekkor: 2015-07-07 12:57:55
Sziasztok! Skalaban van lehetőség bérelni quadot vagy autót, hogy bejárjuk vele a szigetet? Szeptember közepén megyünk. Ha van ilyen lehetőség, akkor menyibe kerül? Köszönöm előre is! Üdv: Barbi :)
Szia Barbi! Igen van minden,35€ a quad 50€ a kocsi egy napra. üdv Marcsi
Grand Marcsi Dátum: 2015-07-08 21:22:59
dr. Ilosvay Katalin írta ekkor: 2015-07-07 07:30:02
Szia Marcsi, köszi az infót, nagyon nem ijedtünk meg , semmi sem tart vissza. Kiliyni felől megyünk, tavaly voltunk Zakinthoson, akkor is onnan mentünk a komppal. Ezt az utat ismerjük, a Macedon- Görög határon alszunk és reggel onnan indulunk a komphoz. Ha van jobb út írd meg légyszíves. Előre is köszi.
Szia kedves Katalin! Van egy másik lehetőség is a Lefkada/ Vassiliki kikötőből induló komppal 1 óra alatt átértek Fiscardoba Kefaloniára,így 150 km-t megspóroltok és a Rio-Antirió híd díját.A menetrendet a www.gtp.gr oldalon nézheted meg. Jó utat majd ide:) üdv Marcsi
Grand Marcsi Dátum: 2015-07-08 21:14:13
Orbán Gyula írta ekkor: 2015-07-06 21:57:01
Sajnos le kellett mondani a szeptemberi két hét Kefaloniát,most augusztusban tudnánk menni egy hetet,azt mondják a mostani egy hét ára annyi lesz mint az akkori két hét.Lehet hogy várnom kéne Last Minute-ra?Vagy más fele kéne nézni?
Kedves Gyula! Az online foglalást kellene megnézned és a neten láthatóak az áraink is,és döntened hogy mit szeretnél mert last minute várni ,nem biztos hogy érdemes. üdv Marcsi
Tomposné Andi Dátum: 2015-07-08 18:59:38
Kedves Marcsi!Nagyon jól éreztük magunkat a múlt héten Kefalónián.Bár csak még mindig ott lehetnénk a csodás Myrthos beach-en,Assoson,vagy Zakynthoson.A Mi Abelli apartmannal meg voltunk elégedve.Köszi,hogy szereztél nekünk sajtreszelőt!Szép időt,sok problémamentes vendéget,jó szezont kívánunk!!!!Mindenkinek meséljük milyen gyönyörű Kefalónia.Küldjük a vendégeket Neked!!!Üdv:Andi
Liborné Bata Piroska Dátum: 2015-07-08 08:21:51
Szia Szilvi!ok köszi a választ!!! smile nagyon várjuk köszönjük!!!Piroska