Kedves Marcsi!
Örülök, hogy megismehettünk egy ilyen vagány idegenvezetőt. A szigettúrán csak úgy lökted az infókat, ittuk a szavaid. Nem volt száraz mint a legtöbb idegenvezetőnél, tele volt érdekességgel. Nem éreztem egyik túrán se úgy, hogy ebből kimaradt volna valami. És még agyagpakolást is kaptunk a végén. Szuper jó volt a nyaralás. Anyuval minden percét élveztük. Mindenkinek ajánlani fogom a Grandosokat, Téged Marcsi és persze a szívélyes görögöket. 10. alkalommal voltam Görögben, de csalódás még sosem ért. Apróbb dolgot viszont még ha kérhetnénk anyuval... persze csak ha ráérsz. Mondtál recepteket az egyik túrán, anyu nem bírta megjegyezni őket, esetleg ezeket eltudnád küldeni?
[email protected] Valamint, amit ettünk a saganaki, valami istenkirály volt (mindenkinek ajánlom, hogy ne hagyja ki) a manolisba. Hiába nézem nem találom azt az igazi jó kis receptet. Megköszönném! Mindenkinek további kellemes nyaralást kívánok! Marcsi Neked pedig normális túristákat a következő hetekben! :)
Üdv: Szilvi