Szia Marcsi, július 24.-én indulunk egyénileg Skalaba. Valamikor szombaton délután érkezünk, mivel nem a csoporttal érkezünk kérdezném, hogy mikor tartod a tájékoztatót és hol. Nem tartunk a kósza hírektől, egy dolog érdekelne, mivel autóval megyünk haza is kell jönni, annyi érdekelne majd indulás előtt, hogy a benzinkutakon van-e gond. Előre is köszönöm, Ilosvay Kata