(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

dr. Ilosvay Katalin Dátum: 2015-07-06 07:08:52
Szia Marcsi, július 24.-én indulunk egyénileg Skalaba. Valamikor szombaton délután érkezünk, mivel nem a csoporttal érkezünk kérdezném, hogy mikor tartod a tájékoztatót és hol. Nem tartunk a kósza hírektől, egy dolog érdekelne, mivel autóval megyünk haza is kell jönni, annyi érdekelne majd indulás előtt, hogy a benzinkutakon van-e gond. Előre is köszönöm, Ilosvay Kata
dr. Ilosvay Katalin Dátum: 2015-07-06 07:05:52
Szia Piroska, mi megyünk július 24.-én csak nem a busszal, hanem egyénileg. Már én is nagyon várom, a MI Abelliben leszünk. Kérdezném, hogy valaki egyénileg, autóval jön-e még?
Liborné Bata Piroska Dátum: 2015-07-05 15:46:18
Sziasztok!valaki esetleg júl.24-e indulással jön -e?!mindenkinek jó nyaralást!!!már nagyon várjuk.... smile
Grand Marcsi Dátum: 2015-07-04 00:40:27
Buza Tímea írta ekkor: 2015-07-03 16:49:03
Sziasztok! Július 10-én megyek Skalara. A kavicsos part miatt érdeklődnék, hogy szükséges-e a tengerparton strandcipő használata? Illetve napernyő van-e, érdemes lenne-e azt is vinni magunkkal? Üdv!
Szia Timi! Hozhatsz cipőt a partra ha érzékeny a talpad.Ernyőt is bepakolhattok hasznos holmi ,bárhol használható. De bérelhető minden parton található! 6 -7 € 2ágy a napernyővel. üdv Marcsi
Grand Marcsi Dátum: 2015-07-04 00:37:31
Olivér írta ekkor: 2015-07-03 04:44:01
Irány Kefalónia! 1 óra és indulás Pécsről! :) Jajjj, de izgatott vagyok! smile
Jó utat Olivér! smile smile smile