(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Grand Marcsi Dátum: 2015-07-04 00:36:50
Magda Sándor írta ekkor: 2015-07-02 18:32:48
Szia Marcsi! Szeretném megköszönni a Kefalónián nyujtott segitségedet,ahol sok szép helyet láttunk. Különösen a Mirtos és az Ainos-túra tetszett,de az autóval sikerült eljutni Assosra,ami fentről az Erődböl nézve nem akármilyen látvány ,és Fiscardóba , mellette a két fantasztikus strand, Emblissi és Foki...na és a többi sem utolsó. Zakynthosra az átjutásunk zökkenőmentes volt,és ott ls bejártuk újra a szigetet. smile Figyeltünk is benneteket szerdán ahogy kapaszkodtok fel az Ainosra,nyomodban a csapattal. Üdv és további szép nyarat neked...Sanyi és Márti (Üdv Attilának és Tündinek is,Ő vitt át Porosba) smile smile
Szia Sándor! Örülök hogy jól éreztétek magatokat itt Kefalonián is,és éreztük a figyelő pillantásotokat Zakynthosról smile Gyertek majd máskor is ,minden jót nektek,örültem hogy megismerhettelek benneteket! Puszi Marcsi smile smile smile
Buza Tímea Dátum: 2015-07-03 16:49:03
Sziasztok! Július 10-én megyek Skalara. A kavicsos part miatt érdeklődnék, hogy szükséges-e a tengerparton strandcipő használata? Illetve napernyő van-e, érdemes lenne-e azt is vinni magunkkal? Üdv!
Olivér Dátum: 2015-07-03 04:44:01
Irány Kefalónia! 1 óra és indulás Pécsről! :) Jajjj, de izgatott vagyok! smile
Magda Sándor Dátum: 2015-07-02 18:32:48
Szia Marcsi! Szeretném megköszönni a Kefalónián nyujtott segitségedet,ahol sok szép helyet láttunk. Különösen a Mirtos és az Ainos-túra tetszett,de az autóval sikerült eljutni Assosra,ami fentről az Erődböl nézve nem akármilyen látvány ,és Fiscardóba , mellette a két fantasztikus strand, Emblissi és Foki...na és a többi sem utolsó. Zakynthosra az átjutásunk zökkenőmentes volt,és ott ls bejártuk újra a szigetet. smile Figyeltünk is benneteket szerdán ahogy kapaszkodtok fel az Ainosra,nyomodban a csapattal. Üdv és további szép nyarat neked...Sanyi és Márti (Üdv Attilának és Tündinek is,Ő vitt át Porosba) smile smile
Grand Marcsi Dátum: 2015-07-01 22:10:58
Szabára István írta ekkor: 2015-07-01 10:49:09
Sziasztok! Ki tudna segíteni nekünk a Kefalóniába közlekedő komp-menetrendekkel kapcsolatban? Érdekelne az Astakosból, a Killyniből induló járatok menetrendje is. Köszönjük előre is!
Szia Ístván! Minden kompot időszerűen megnézhetsz bármikor a www.gtp.gr oldalon Jó utat majd ide! üdv Marcsi