Szia Marcsi! Szeretném megköszönni a Kefalónián nyujtott segitségedet,ahol sok szép helyet láttunk. Különösen a Mirtos és az Ainos-túra tetszett,de az autóval sikerült eljutni Assosra,ami fentről az Erődböl nézve nem akármilyen látvány ,és Fiscardóba , mellette a két fantasztikus strand, Emblissi és Foki...na és a többi sem utolsó. Zakynthosra az átjutásunk zökkenőmentes volt,és ott ls bejártuk újra a szigetet.

Figyeltünk is benneteket szerdán ahogy kapaszkodtok fel az Ainosra,nyomodban a csapattal. Üdv és további szép nyarat neked...Sanyi és Márti (Üdv Attilának és Tündinek is,Ő vitt át Porosba)
Szia Sándor!
Örülök hogy jól éreztétek magatokat itt Kefalonián is,és éreztük a figyelő pillantásotokat Zakynthosról

Gyertek majd máskor is ,minden jót nektek,örültem hogy megismerhettelek benneteket!
Puszi
Marcsi