(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Szabára István Dátum: 2015-07-01 10:49:09
Sziasztok! Ki tudna segíteni nekünk a Kefalóniába közlekedő komp-menetrendekkel kapcsolatban? Érdekelne az Astakosból, a Killyniből induló járatok menetrendje is. Köszönjük előre is!
Grand Marcsi Dátum: 2015-06-30 21:40:40
Hevesi Tímea írta ekkor: 2015-06-29 21:04:58
Szia Marcsi! Jól éreztem magam Kefalónia nagyon szép és örültem, hogy sok fakultatívon részt tudtam venni. Kívánok neked élményekben és fakultatív programokban gazdag szezont Kefalónián! Puszi smile smile smile
Szia Timi ! Köszi,minden jót neked is! Puszi smile smile smile
Kalmár Krisztina Dátum: 2015-06-30 10:21:27
Hevesi Tímea írta ekkor: 2015-06-29 21:21:56
Igeeeennnn!! smile smile pontosan erre gondoltam, de megennék egyet! Úgy néz ki vissza kell mennem Skálába ezért a csokis sütiért smile .Nekem nagyon nagyon ízlet, az én ízlésemnek megfelelő sütemény volt. Persze lehet valakinek ez már túl édes és túl csokis.
Csak ránézésre néz ki túl gejlnek smile De az összhatás az tökéletes, no meg a neve is: Duble Chocolate Bomb Majd jövőre újra eszünk ilyet! smile Azért a citromos pite sem volt piskóta!!!
Hevesi Tímea Dátum: 2015-06-29 21:21:56
Kalmár Krisztina írta ekkor: 2015-06-29 20:25:08
Erre gondolsz Timi? :) Isteni, tényleg! ;) https://plus.google.com/u/0/116501806206401235137/posts/T4mtoExvhfP?pid=6165798576747850498&oid=116501806206401235137
Igeeeennnn!! smile smile pontosan erre gondoltam, de megennék egyet! Úgy néz ki vissza kell mennem Skálába ezért a csokis sütiért smile .Nekem nagyon nagyon ízlet, az én ízlésemnek megfelelő sütemény volt. Persze lehet valakinek ez már túl édes és túl csokis.
Hevesi Tímea Dátum: 2015-06-29 21:04:58
Grand Marcsi írta ekkor: 2015-06-29 19:43:20
Szia Timi! Minden kirándulást én viszek,így természetes hogy együtt vagyunk a kirándulókkal, itt Kefalonián legalábbis így van. Timi,örültem hogy jól érezted magad itt a szigeten,remélem még találkozunk smile smile smile puszi neked smile smile Marcsi
Szia Marcsi! Jól éreztem magam Kefalónia nagyon szép és örültem, hogy sok fakultatívon részt tudtam venni. Kívánok neked élményekben és fakultatív programokban gazdag szezont Kefalónián! Puszi smile smile smile