pontosan erre gondoltam, de megennék egyet! Úgy néz ki vissza kell mennem Skálába ezért a csokis sütiért
.Nekem nagyon nagyon ízlet, az én ízlésemnek megfelelő sütemény volt. Persze lehet valakinek ez már túl édes és túl csokis.
De az összhatás az tökéletes, no meg a neve is: Duble Chocolate Bomb
Majd jövőre újra eszünk ilyet!
Azért a citromos pite sem volt piskóta!!!
pontosan erre gondoltam, de megennék egyet! Úgy néz ki vissza kell mennem Skálába ezért a csokis sütiért
.Nekem nagyon nagyon ízlet, az én ízlésemnek megfelelő sütemény volt. Persze lehet valakinek ez már túl édes és túl csokis.
puszi neked
Marcsi