(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Czakó Tímea Dátum: 2015-06-16 08:55:02
Makai Ildikó írta ekkor: 2015-06-16 07:48:49
Szia Marcsi! Pénteken indulunk Skalaba. :) A kérdéseim az alábbiak lennének: -üzletben/élelmiszerüzletben elfogadnak-e bankkártyát? -van-e lehetőség készpénzfelvételre Skalaban? Ha igen, akkor melyik banknak van ott terminálja? -a tengerbe mezitláb bele lehet-e menni, vagy inkább vigyünk vizi cipőt? Előre is köszönöm a válaszodat, hamarosan találkozunk! Üdv, Ildi
Kedves Ildikó! Olvasva a Görögországi gazdasági híreket, Én nem nagyon bíznám magam csak kártyás fizetésre és készpénzfelvételre. A készpénzfelvétel amúgy is iszonyat drága az átkonvertálás miatt. (bocsi hogy beleszóltam )
Makai Ildikó Dátum: 2015-06-16 07:48:49
Szia Marcsi! Pénteken indulunk Skalaba. :) A kérdéseim az alábbiak lennének: -üzletben/élelmiszerüzletben elfogadnak-e bankkártyát? -van-e lehetőség készpénzfelvételre Skalaban? Ha igen, akkor melyik banknak van ott terminálja? -a tengerbe mezitláb bele lehet-e menni, vagy inkább vigyünk vizi cipőt? Előre is köszönöm a válaszodat, hamarosan találkozunk! Üdv, Ildi
benedek viktor Dátum: 2015-06-15 18:46:44
Szia Marcsi! Kissamos és Plakias lenne a két település.üdviktor
Grand Marcsi Dátum: 2015-06-14 16:16:28
Ari Judit írta ekkor: 2015-06-13 13:08:19
Sziasztok! Próbáltam a héten autót foglalni július 6-7-re és 10-11-re, de sajnos már nincs szabad autójuk. Tudnátok másik megbízható kölcsönzőt ajánlani, ami árban sem túl drága, és credit card vagy vmilyen foglaló sem kell? előre is köszi.
Szia Judit! Itt a helyszinen mindíg és mindenkinek tudok segíteni autó bérlésben is! Foglaló nélkül.. üdv Marcsi
Grand Marcsi Dátum: 2015-06-14 16:15:08
benedek viktor írta ekkor: 2015-06-13 18:17:32
Szia Marcsi! 1 nem egészen idevágó kérdéssel szeretnék érdeklődni.Krétán iható-e a csapvíz?Előre is köszönöm életmentő válaszod üdvözlettel 1 régi utasod üdv Viktor
Szia Viktor! Nem mindenhol...Hová utaztok ? üdv Marcsi