Szia Marcsi! Pénteken indulunk Skalaba. :) A kérdéseim az alábbiak lennének:
-üzletben/élelmiszerüzletben elfogadnak-e bankkártyát?
-van-e lehetőség készpénzfelvételre Skalaban? Ha igen, akkor melyik banknak van ott terminálja?
-a tengerbe mezitláb bele lehet-e menni, vagy inkább vigyünk vizi cipőt?
Előre is köszönöm a válaszodat, hamarosan találkozunk! Üdv, Ildi
Kedves Ildikó! Olvasva a Görögországi gazdasági híreket, Én nem nagyon bíznám magam csak kártyás fizetésre és készpénzfelvételre. A készpénzfelvétel amúgy is iszonyat drága az átkonvertálás miatt. (bocsi hogy beleszóltam )