(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

benedek viktor Dátum: 2015-06-13 18:17:32
Szia Marcsi! 1 nem egészen idevágó kérdéssel szeretnék érdeklődni.Krétán iható-e a csapvíz?Előre is köszönöm életmentő válaszod üdvözlettel 1 régi utasod üdv Viktor
Ari Judit Dátum: 2015-06-13 13:08:19
Sziasztok! Próbáltam a héten autót foglalni július 6-7-re és 10-11-re, de sajnos már nincs szabad autójuk. Tudnátok másik megbízható kölcsönzőt ajánlani, ami árban sem túl drága, és credit card vagy vmilyen foglaló sem kell? előre is köszi.
Grand Marcsi Dátum: 2015-06-13 10:34:12
Nikolett írta ekkor: 2015-06-12 14:12:00
Sziasztok! A hellasz.hu fórumon olvastam, hogy ideiglenesen le van zárva a Myrtos. Tudni erről valami infót? Jövőheti turnussal megyünk, és nem szeretnénk lemaradni Myrtosról :(
Szia Nikolett! Hétfőtől újra nyitva lesz no panic! üdv Marcsi
Nikolett Dátum: 2015-06-12 14:12:00
Sziasztok! A hellasz.hu fórumon olvastam, hogy ideiglenesen le van zárva a Myrtos. Tudni erről valami infót? Jövőheti turnussal megyünk, és nem szeretnénk lemaradni Myrtosról :(
Magda Sándor Dátum: 2015-06-11 13:14:40
Holnap végre indulunk.... ezt vártam fél éve,mikor télen befoglaltam az utat. Gondolom vannak még igy ezzel mások is... pedig már ez a 14-ik Görög utam,mégis úgy várja az ember mint az elsőt...