(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Jenei Mihály Dátum: 2015-06-09 19:54:53
Olivér írta ekkor: 2015-06-05 10:56:11
Köszi Grand Marcsi! Örültem volna vmi előzetesnek, de akkor próbálom kibírni a tájékoztatóig. Utastársak senki nem járt még Kefalónián vagy csak fórumra nem járnak? Lehet, hogy egy lakatlan sziget? smile
Kedves Olivér ! A nagy 1953 as földrengés óta lakatlan.....A régi házakat nem építették újra...http://utikritika.hu/gorogorszag/kefalonia
Grand Marcsi Dátum: 2015-06-09 16:42:52
Berényi Szebasztián írta ekkor: 2015-06-09 14:35:46
Kedves Marcsi! Az lenne a kérdésem, hogy amikor felszállunk a kompra és átmegyünk Kefalóniára, akkor miután a komp kiköt, a busz elvisz minket egészen Skalába? Vagy ezt nekünk kell megoldani? Kérdezem ezt azért, mert nem nem tudom mennyien mennek Skalába, mennyire éri meg a busznak egészen addig lemenni. Köszönöm előre is a választ!
Kedves Szebasztián! Ha a mi utasunk vagy ,akkor természetesen mindenkit elhozna a kikötőtől Skalaba,itt van a desztinációnk!!! Jó utat majd! Üdv Marcsi
Grand Marcsi Dátum: 2015-06-09 16:38:32
Besenyei Gáborné írta ekkor: 2015-06-09 11:20:55
Kedves Marcsi! Az iránt érdeklődnék, hogy Kefalónián (Skala), az ATM automatáknál milyen típusú bankkártyákat lehet használni (konkrétan a Visa Electro és Maestro érdekelne)? Köszönöm, üdv.: Gabi
Kedves Gabi! Általában elfogadják,éttermekben is. üdv Marcsi
Berényi Szebasztián Dátum: 2015-06-09 14:35:46
Kedves Marcsi! Az lenne a kérdésem, hogy amikor felszállunk a kompra és átmegyünk Kefalóniára, akkor miután a komp kiköt, a busz elvisz minket egészen Skalába? Vagy ezt nekünk kell megoldani? Kérdezem ezt azért, mert nem nem tudom mennyien mennek Skalába, mennyire éri meg a busznak egészen addig lemenni. Köszönöm előre is a választ!
Fábiánné Czagány Katalin Dátum: 2015-06-09 11:35:39
Norbi írta ekkor: 2015-06-08 10:20:48
Üdv Olivér! Idén -ha minden jól megy- negyedszer látogatunk el Kefalonia szigetére!! Ha írsz egy privát elérhetőséget szívesen megosztom veled a tapasztalataimat! A Jón-szigetek közül ez a legszebb -bár Lefkadán még nem jártam- ebben biztos vagyok!! smile
Kedves Norbi! Hálás lennék, ha nekem is elküldenéd az élménybeszámolódat: [email protected] Köszönöm!