Kedves Marcsi!
Az lenne a kérdésem, hogy amikor felszállunk a kompra és átmegyünk Kefalóniára, akkor miután a komp kiköt, a busz elvisz minket egészen Skalába? Vagy ezt nekünk kell megoldani? Kérdezem ezt azért, mert nem nem tudom mennyien mennek Skalába, mennyire éri meg a busznak egészen addig lemenni.
Köszönöm előre is a választ!
Kedves Szebasztián!
Ha a mi utasunk vagy ,akkor természetesen mindenkit elhozna a kikötőtől Skalaba,itt van a desztinációnk!!!
Jó utat majd!
Üdv
Marcsi