Szia Marcsi!( A pessadai komjárattal kapcsolatban) Sikerült beszélnem Viviennel,ő is azt javasolta hogy kompoljunk vissza Killinibe mert Zakyntoson nincs olyan busz amivel lejutnánk Tsilivibe. Én is úgy gondolom hogy ha Skalából taxival megyünk a komphoz,és Zakyn is a komtól a szállásig az 2x 50 euró ami kicsit húzós a 8 eur kompdijhoz képest. délután visszamegyünk a csopottal Killinibe és az esti komppal át Zakyntosra. Pénteken indulunk a többit a helyszinen megbeszéljük.Addig is minden jót neked. Üdv Sanyi
Kedves Sándor!
Szombaton találkozunk és mindent megbeszélünk majd....gazdaságosabb valóban Kyllini felé az út...
Jó utat majd ide Kefaloniára!
Üdv
Marcsi