(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Grand Marcsi Dátum: 2015-06-01 23:02:23
Szijjártó Péter írta ekkor: 2015-06-01 07:21:53
Kedves Marcsi! Lenne egy olyan kérdésünk,hogy június 20.-án megyünk a Renieri apartmanba picibabával,tudnak e biztosítani babaágyat ? 2.em. 33.szoba lesz a miénk. Köszönöm válaszod. Üdv: Péter
Péter megoldjuk ne aggódj..előtte egy héttel kérlek emlékeztess rá újra és írj a [email protected] címre nekem ez ügyben.. Jó utat majd! Marcsi
Szijjártó Péter Dátum: 2015-06-01 07:21:53
Kedves Marcsi! Lenne egy olyan kérdésünk,hogy június 20.-án megyünk a Renieri apartmanba picibabával,tudnak e biztosítani babaágyat ? 2.em. 33.szoba lesz a miénk. Köszönöm válaszod. Üdv: Péter
Grand Marcsi Dátum: 2015-05-31 21:20:09
Kedves Vedégek! Nagyon jó az időjárás Kefalonián 27 és 30 fok a levegő hőmérséklete a vízé 20 fokos! A politikai helyzetét az országnak más oldalakon vitassuk meg ha kérhetnék mindenkit erre. Szűkesebben élnek a görögök de a lényeg hogy egy turista sem érezhet ebből semmit! Mindenkit tárt karokkal várnak mosolygósan és ezt a szeretetet nem minden országban kaphatjuk meg. Mindenkit szeretettel várunk e szép szigetre ! Üdv Marcsi smile
Pápa Ágnes Dátum: 2015-05-29 21:50:21
Magda Sándor írta ekkor: 2015-05-29 17:22:04
Szia Guszti! Igazad van remélem nem lesz semmi gond,én is ebben bizom. Egyébként nem deszkáznák be az ablakokat,csak nem járna a komp,nem lenne üzemanyag,stb....stb.... de biztosan meg fognak egyezni,mert most kezdődik a szezon,és nekik ez az érdekük. Mi 12-én indulunk. Üdv ..
Szia Sanyi!!!!Koszonom , hogy valaszoltal keresemre.Biztosan tudunk egyeztetni!!!!udv:Agi
Magda Sándor Dátum: 2015-05-29 19:41:28
Pápa Ágnes írta ekkor: 2015-05-29 08:13:23
Kedves nyaralótársak!!!!!!!!!!!Jún, 12.től nyaralunk Skalan.Szívesen csatlakoznánk olyanokhoz ,akik autót bérelnek a szigeten,költségmegosztással.Fiatalos ,aktív nyugdíjas nők vagyunk.Ági és Marika
Kedves Ági! Mi is akkor megyünk kettesben a párommal, a Mi Abelli-be,és két napra szeretnénk bérelni.(szerda-Csütörtök) Az egyik nap Myrtos-Assos-Fiscardo útvonalat tervezzük,a másik nap a déli parton Argostoli-ig,megállva néhány helyen fürödni. Ha össze tudjuk hangolni és jó ez az elgondolás akkor beszélhetünk róla. Üdv: Sanyi