Kedves nyaralótársak!!!!!!!!!!!Jún, 12.től nyaralunk Skalan.Szívesen csatlakoznánk olyanokhoz ,akik autót bérelnek a szigeten,költségmegosztással.Fiatalos ,aktív nyugdíjas nők vagyunk.Ági és Marika
Kedves Ági! Mi is akkor megyünk kettesben a párommal, a Mi Abelli-be,és két napra szeretnénk bérelni.(szerda-Csütörtök) Az egyik nap Myrtos-Assos-Fiscardo útvonalat tervezzük,a másik nap a déli parton Argostoli-ig,megállva néhány helyen fürödni. Ha össze tudjuk hangolni és jó ez az elgondolás akkor beszélhetünk róla. Üdv: Sanyi