(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Magda Sándor Dátum: 2015-05-28 20:58:53
Olyan híreket lehet olvasni hogy Görögország Juniusban becsődöl,és kilép az euró övezetből. Remélem hogy nem válik valóra,mert akkor más uticél után kell néznünk.
Grand Marcsi Dátum: 2015-05-27 19:31:27
Gyetvai Ádám írta ekkor: 2015-05-27 09:03:17
Szia Marcsi, ez az 50-70 Euro / nap ?! Esetleg / hét :) Mert az nagyon kedvező lenne............... :D
Szia Ádám! Érkezzetek meg először,és majd itt tárgyalunk velük. üdv Marcsi
Gyetvai Ádám Dátum: 2015-05-27 09:03:17
Grand Marcsi írta ekkor: 2015-05-26 06:33:05
Kedves Krisztina! Lesz autó,nekem adnak,segítek természetesen. autótól függ,50-70 € ig autótól függ, üdv Marcsi
Szia Marcsi, ez az 50-70 Euro / nap ?! Esetleg / hét :) Mert az nagyon kedvező lenne............... :D
Grand Marcsi Dátum: 2015-05-26 06:33:05
Matus Krisztina írta ekkor: 2015-05-25 12:56:19
Szia Marcsi! Mint előttem már sokan, hát mi is az autóbérlésről érdeklődnénk. Sokan aggódnak, hogy nem lesz már autó. Mi június 13-27-ig leszünk Skalan. Ezért egy hétre tuti bérelnénk autót.Kérdésem az lenne,hogy aggódnunk kellene,hogy nem lesz autó? És majd lent,tudsz nekünk ebben segíteni? És esetleg árat tudnál írni nekünk. Előre is köszönöm!!!
Kedves Krisztina! Lesz autó,nekem adnak,segítek természetesen. autótól függ,50-70 € ig autótól függ, üdv Marcsi
Grand Marcsi Dátum: 2015-05-26 06:30:29
FodorCintia írta ekkor: 2015-05-24 09:46:35
Köszönöm Marcsi a gyors választ! Tudsz pár sort írni arról, milyen felszereltségű a Hermes apartman konyhája a fsz. 1-es szobába megyünk 3an. Jól láttam, hogy törölközőt is kapunk majd? Jövőhéten indulunk, akkor úgy készülnék evőeszközökkel stb. :) Köszönöm
Kedves Cintia! Alap fölszereltség van,mindenből ahány ágy annyi pohár, csésze stb.törölközőt adnak és cserélnek is,szerdán és szombaton:) Jó utat majd! üdv Marcsi