Szia Marcsi!
Mint előttem már sokan, hát mi is az autóbérlésről érdeklődnénk.
Sokan aggódnak, hogy nem lesz már autó.
Mi június 13-27-ig leszünk Skalan. Ezért egy hétre tuti bérelnénk
autót.Kérdésem az lenne,hogy aggódnunk kellene,hogy nem lesz autó?
És majd lent,tudsz nekünk ebben segíteni?
És esetleg árat tudnál írni nekünk.
Előre is köszönöm!!!
Kedves Krisztina!
Lesz autó,nekem adnak,segítek természetesen.
autótól függ,50-70 € ig autótól függ,
üdv
Marcsi