(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Magda Sándor Dátum: 2015-05-29 17:22:04
Guszti írta ekkor: 2015-05-29 12:19:53
Nem értem ez miben befolyásolná a nyaralásodat? Gondolod, hogy egyik pillanatról a másikra bedeszkázzák a sziget lakói az ablakaikat és nem folytatnák többé a napi dolgaikat? Az Euró kivezetése sem úgy működne, hogy holnaptól tilos Euróval fizetni és kész. Nem gondolom (mégha bármi is lenne belőle, minimális az esélye, nagyobb annak, hogy hamarosan megegyeznek), hogy bárkinek is azon kellene gondolkoznia, hogy megváltoztassa a nyaralási szándékát. A pánikkeltés egyébként is csak gazdaságpolitika, ennek kapcsán változnak a tőzsdei folyamatok, egyik nap ezt mondják másik nap azt. Úgyhogy szerintem vagy ne olvass ilyen híreket, vagy próbáld magadban értelmezni először mielőtt ide írsz!
Szia Guszti! Igazad van remélem nem lesz semmi gond,én is ebben bizom. Egyébként nem deszkáznák be az ablakokat,csak nem járna a komp,nem lenne üzemanyag,stb....stb.... de biztosan meg fognak egyezni,mert most kezdődik a szezon,és nekik ez az érdekük. Mi 12-én indulunk. Üdv ..
Szijjártó Péter Dátum: 2015-05-29 13:23:43
Nem hogy örülnétek neki,hogy csődbe megy Görögország,legalább félárban lesz a gyros. smile smile
Guszti Dátum: 2015-05-29 12:19:53
Magda Sándor írta ekkor: 2015-05-28 20:58:53
Olyan híreket lehet olvasni hogy Görögország Juniusban becsődöl,és kilép az euró övezetből. Remélem hogy nem válik valóra,mert akkor más uticél után kell néznünk.
Nem értem ez miben befolyásolná a nyaralásodat? Gondolod, hogy egyik pillanatról a másikra bedeszkázzák a sziget lakói az ablakaikat és nem folytatnák többé a napi dolgaikat? Az Euró kivezetése sem úgy működne, hogy holnaptól tilos Euróval fizetni és kész. Nem gondolom (mégha bármi is lenne belőle, minimális az esélye, nagyobb annak, hogy hamarosan megegyeznek), hogy bárkinek is azon kellene gondolkoznia, hogy megváltoztassa a nyaralási szándékát. A pánikkeltés egyébként is csak gazdaságpolitika, ennek kapcsán változnak a tőzsdei folyamatok, egyik nap ezt mondják másik nap azt. Úgyhogy szerintem vagy ne olvass ilyen híreket, vagy próbáld magadban értelmezni először mielőtt ide írsz!
Pápa Ágnes Dátum: 2015-05-29 08:13:23
Kedves nyaralótársak!!!!!!!!!!!Jún, 12.től nyaralunk Skalan.Szívesen csatlakoznánk olyanokhoz ,akik autót bérelnek a szigeten,költségmegosztással.Fiatalos ,aktív nyugdíjas nők vagyunk.Ági és Marika
Grand Marcsi Dátum: 2015-05-29 00:17:11
Magda Sándor írta ekkor: 2015-05-28 20:58:53
Olyan híreket lehet olvasni hogy Görögország Juniusban becsődöl,és kilép az euró övezetből. Remélem hogy nem válik valóra,mert akkor más uticél után kell néznünk.
Kedves Sándor! Mindenki tudja hogy a média mindent felfúj...nem kell mindent elhinni.... üdv Marcsi