Nem értem ez miben befolyásolná a nyaralásodat? Gondolod, hogy egyik pillanatról a másikra bedeszkázzák a sziget lakói az ablakaikat és nem folytatnák többé a napi dolgaikat? Az Euró kivezetése sem úgy működne, hogy holnaptól tilos Euróval fizetni és kész. Nem gondolom (mégha bármi is lenne belőle, minimális az esélye, nagyobb annak, hogy hamarosan megegyeznek), hogy bárkinek is azon kellene gondolkoznia, hogy megváltoztassa a nyaralási szándékát. A pánikkeltés egyébként is csak gazdaságpolitika, ennek kapcsán változnak a tőzsdei folyamatok, egyik nap ezt mondják másik nap azt. Úgyhogy szerintem vagy ne olvass ilyen híreket, vagy próbáld magadban értelmezni először mielőtt ide írsz!
Szia Guszti! Igazad van remélem nem lesz semmi gond,én is ebben bizom. Egyébként nem deszkáznák be az ablakokat,csak nem járna a komp,nem lenne üzemanyag,stb....stb.... de biztosan meg fognak egyezni,mert most kezdődik a szezon,és nekik ez az érdekük. Mi 12-én indulunk. Üdv ..