Szia Marcsi!
Mi június19.-én indulnánk egyénileg autóval,nem e tudod véletlenül,hogy a komp Astakosról Samira mikor indul?
Köszönöm: Péter
Szia Péter!
Minden szmbaton 12:15 kor,de a nem érnétek oda akkorra nézd meg a többi kompot is a www.gtp.gr oldalon.
üdv
Marcsi